Жінки! Дозвольте собі бути щасливими…

Жінки! Дозвольте собі бути щасливими...23 січня в конференц-залі при церкві св. Онуфрія відбувся третій семінар з циклу реколекцій для жінок “БУТИ ЖІНКОЮ”.
Теми цього семінару були дуже цікаві: “Чоловік і жінка в подружжі.. Етапи розвитку сім’ї, Кризи подружжя”
Приїхало понад 40 жінок і неодружених дівчат з Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Мостиськ.
Розпочалися реколекції запалення свічки і молитвою, яку провадив модератор Руху Світло-Життя Домашня Церква при церкві св. Онуфрія о. Андрей Павлишин ЧСВВ.
Цікаві і змістовні конференції, живе спілкування створювали чудову родинну атмосферу…

свідчення учасниці

• 23 січня я мала нагоду взяти участь у реколекціях для жінок, які проводила психолог і чудова жінка, мама 6-х дітей, п. Лідія Кондратик. Змістовні і цікаві конференції, що розкривають суть покликання жінки, її відмінність від чоловіка, кризи у сімейному житті та інші важливі теми гармонійно переплітались з живим спілкуванням між жінками і психологом. Ми наповнились інформацією, яка разом з дією Святого Духа підняла нашу гідність у власних очах і дозволила зрозуміти колишні помилки у подружньому житті. Я отримала несподівані відкриття про себе і свого чоловіка та цінні поради як досягнути гармонії між нами. Дуже дякую Богові за такий чудовий день, проведений у Львові, спільноті «Домашня Церква», яка організувала реколекції, та п.Лідії, що поділилася своїм досвідом.
Прошу Господа, щоб допоміг мені втілити отримані знання у життя.

Юлія,м.Івано-Франківськ