Христос Воскрес

Як всемогутній, ти розбив мідні брами і знищив адові затвори, та воскресив впалий рід людський. Тому ми однодумно кличемо: Ти, що воскрес із мертвих, Господи, — слава тобі!
(Стихири на стиховні)

Дорога ДОМАШНЯ ЦЕРКВА!
Щиросердечно вітаю Вас з найбільшим християнським празником Христового Воскресіння, бо як повчає нас Апостол: «Ми поховані з ним через хрищення на смерть, щоб, як Христос воскрес із мертвих славою Отця, і ми теж жили новим життям» (Рим.6:4). Це саме те життя, до якого покликана Домашня Церква, жити з Христом і нести Його у світ, щоб освятити цей світ через свою родину, бо сім’я покликана, будувати нові взаємини з ближніми на основі євангельської любові, так повчає наш катехизм «ХРИСТОС – НАША ПАСХА» (№656).
Тож, нехай Воскреслий Христос, Вас рясно обдарує свою благодаттю на стежках Вашого сімейного життя, щоб Ви могли здійснити заповідь Божу в своєму щоденному житті, яка поставлена для кожного члена родини «Я бо – Господь, Бог ваш; ви маєте ставати святими й бути святими, бо Я – святий» (Лев.11:44).
До кожного з Вас приходить Воскреслий Ісус, що стукає в двері Вашого серця, щоб кожному принести радість і спасіння, які ви маєте можливість осягати в своєму щоденному житті, відповідаючи на Його лагідний заклик.

Модератор ДЦ при Святоонуфріївському монастирі
іеромонах Андрей Павлишин, ЧСВВ.