Реколекції жінок на тему: “Бути жінкою. Відмінності між чоловіком та жінкою”

Реколекції жінок на тему: "Бути жінкою. Відмінності між чоловіком та жінкою"
7 листопада, у суботу, у катехитичному залі при церкві святого Онуфрія, що у Львові, відбулася перша сесія жіночих реколекцій на тему: «Бути жінкою». Ця частина духовного відновлення була присвячена роздумуванням над питанням: «Чоловіки і жінки. Чому нам так важко порозумітись?». Реколекції проводила соціолог, психолог, кандидат соціологічних наук, викладач кафедри Історії та теорії соціології Львівського національного університету імені Івана Франка Лідія Кондратик (авторка численних статей на сайті «Домашньої Церкви». Див. блог Лідії Кондратик), яка виховує разом з чоловіком шістьох дітей. До слова – найменшій дитинці лише чотири тижні і він вже був чемним слухачем на зустрічі.
Реколекції розпочалися зі спільної молитви, яку провів о. Юстин Борис, ЧСВВ, та знайомства. Згодом розпочалася робота в групах, де ми намагалися поділитися тими речами, які нас захоплюють в наших чоловіках і які нервують. Чоловік та жінка все життя йдуть пліч-о-пліч разом, творячи щось спільне, намагаючись подолати життєві труднощі. Лідія Кондратик детально акцентувала увагу присутніх на конкретних відмінностях між чоловіками та жінками: відмінності у спілкуванні, відмінності з огляду на провідний вид діяльності, відмінності з огляду на історичну пам’ять, відмінності на емоційному та фізіологічному рівнях, відмінності на рівні мозку. Ми багато говорили про свої відчуття та емоції, роздумували над тим, як нам таким різним чоловікам і жінкам жити та допомагати один одному розвиватись.
На реколекціях були присутніми близько сорока жінок, серед яких були як одружені, так і незаміжні. Жінки прийшли сюди, щоб зустрітися з Богом, почути нову інформацію, зрозуміти як розвивати і зміцнювати своє подружжя, незважаючи на численні відмінності між подругами, збагнути справжнє завдання жінки, які найважливіші обов’язки жінки та ін. Багато хто почув нову інформацію, переосмислив свої вчинки у подружжі, збагнув як досягнути порозуміння у сім’ї, як реагувати на подружні конфлікти, а то й зовсім їх уникати.
Під час усієї восьмигодинної зустрічі панувала особлива, щира, по-домашньому справжня затишна атмосфера. Зустріч вийшла надзвичайно цікавою та жвавою. Висловлюємо щиру подяку пані Лідії за підготовку і проведення реколекцій та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.
Невеличкий фотозвіт тут