БИТВА ЗА ПРИРОДУ. Про теорію гендеру

Концепція гендеру – чи не найбільша містифікація ХХІ століття. Спочатку вони розповіли, що гендерна рівність – це про рівність прав та можливостей чоловіків та жінок. Трохи згодом вони уточнили, що між чоловіками і жінками, хлопцями і дівчатами немає жодної різниці. І вже зараз нас остаточно поінформували: біологічної статі не існує зовсім, адже є 10-20-30 і навіть більше різноманітних гендерів, і всі вони рівні. І саме це, на їхню думку, є гендерна рівність.
Концепція гендеру – це не про науку. Це про штучне соціальне конструювання і винятково про ідеологію.

Дивіться у відео пояснення теорії гендеру від профільних спеціалістів. Опитані фахівці представляють всі галузі, дотичні до цієї теми: медицина, право, сексологія, освіта та психологія.

Володимир Медведєв
Доктор медичних наук, нейрохірург
Лауреат премії імені Олександра Богомольця у галузі фізіології та патофізіології НАН України, доцент, лікар-нейрохірург, співавтор 187-ми наукових праць, у тому числі 8-ми монографій, 4-х підручників, 22-х патентів на корисну модель. Основні праці присвячені проблемам експериментальної та відновної нейрохірургії, відновному лікуванню травми спинного мозку, біології стовбурових клітин, патофізіології нервової системи, проблемам біоетики і нейроетики, історії нейронауки.

Святослава Федорець
Сімейний психолог, сексолог
Член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України. Займається впровадженням статевого виховання. Закінчила з відзнакою магістратуру психологічного факультету Київського університету імені Бориса Грінченка. Аспірант в університеті економіки і права «Крок». Судовий експерт у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз. Публікується у періодичній пресі не тему статевої освіти.

Олена Львова
Кандидат юридичних наук, викладач права
Старший науковий співробітник Інституту держави і права імені Володимира Корецького НАН України. Лауреат державної премії імені Ярослава Мудрого за підготовку і видання підручників для студентів юридичних спеціальностей. Понад 15 років викладацької роботи у вищих навчальних закладах: Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, Києво-Могилянська академія, Академія внутрішніх справ. Автор близько 200 наукових публікацій з проблем правових систем сучасності, природного права та верховенства права, гендерної проблематики.

Михайло Шевченко
Директор інституту сексології та сексуального здоров’я
Кваліфікацію психолога отримав у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова. Додаткову освіту здобував за напрямом сексології. Область науково-прикладних інтересів: сексологія, соціалізація статі, психотерапія сексуальних дисгармоній, статеве виховання. Сексолог та психотерапевт. Тренер з сексуальної та статевої грамотності. Виконавчий директор Асоціації сексологів та сексотерапевтів України та координатор Української Школи сексології.

Олеся Горгота
Кандидат філософських наук, директор школи
Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Там само у 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук. Друга вища освіта за спеціальністю «Право» у Міжрегіональній Академії управління персоналом. Підвищувала кваліфікацію у Вищій школі філософії при Інституті філософії імені Григорія Сковороди НАН України. Область науково-практичних інтересів: філософія, політологія, психологія, гендер. Доцент кафедри психології і соціології МАУП.

Руслан Кухарчук
Голова руху «Всі разом!»; журналіст

Елеонора Дібрівна
Юрист руху «Всі разом!»; GR-спеціаліст