Знаки часу. Розпізнавання. (1-4)

Знаки часу. Розпізнавання. (1-4)

Цикл програм з паном Любомиром Стринаглюком, в яких розглядаються окультні знаки, символи, амулети, талісмани, обереги та загрози, пов’язані з їх використанням
Чи ти знаєш, що носиш?
Переважна більшість людей справді несвідомі того, що вони носять. Але якщо людина вважає себе і є християнином – вона має розуміти, як вона, як християнин, як людина, яка прийняла таїнство хрещення і є членом Церкви, має ставитися до тих чи інших амулетів, які на себе вдягає.
Амулети, талісмани – це є певні знаки влади. Тобто людина, яка їх вдягає – позначає себе, таким чином дає розуміти під владою якого духа, що прив’язаний до цього знаку, вона знаходиться…” – розповідає п. Любомир Стринаглюк, автор книги “Знаки часу. Розпізнавання”.

Татуаж, пірсинг і використання християнської символіки в якості прикраси або оздоби
Багато людей в цілому світі, зокрема в Україні близько 30% молодих людей, мріють зробити або вже зробили собі тату (не обов’язково окультний символ, це може бути дрібничка, прикраса, вислів) і ця проблема набуває характеру епідемії. Тому молодим людям і батькам доречно дізнатися християнську думку щодо цього. Окрім цього, порушуємо питання використання християнської символіки в якості прикрас або оздоб, що є неприйнятним для християн. Хрест – це знак перемоги над смертю, над дияволом, знак приналежності до Христової Церкви – фактично принижується, символічно дескредитується і прирівнюється в такому випадку до звичайної оздоби.
З Книги Левіт: “…І на тілі в себе не робитимуть нарізок. Святими будуть перед своїм Богом і не плюгавитимуть імени Бога свого…”

Поганські «обереги» в християнському світі: лялька-мотанка, підкова, віник
Віра в обереги – це прояв магічного поганського мислення та прояв прихованого страху, тобто людина не шукає захисту у Божій благодаті, але вважає, що якась звичайна сотворена руками річ може її від чогось захистити. Розглянемо приклад ляльки-мотанки. Що вкладали в цей символ наші предки – погани? Вони вважали, що це є вмістилище душ померлих предків і ця лялька пов’язує світ живих зі світом мертвих, оскільки приховує в собі духів предків. Лялька-мотанка не має імені і лиця. І коли потрібно було вилікувати людину – то знищували ляльку. Тоді пов’язували цей оберіг якимось магічним чином з людиною, яка мала оберігати її від негативних впливів. Гаптований хрест на обличчі ляльки-мотанки абсолютно не є християнським символом, а навпаки є язичницьким знаком, що означає поєднання фізичного світу (горизонтальна частина) і духовного. Саме цей поганський хрест наділяє цю ляльку магічними властивостями…

Спіритизм, зливання воску і інших форми зв’язку зі світом злих духів
Відомий екзорцист о.Леонід Григоренко сказав: “Найбільш популярними формами погуби людських душ, як би це не дивувало нас, є примітивні смішні методи: «знімання вроків», «скидання сірників», «зливання воску», «викачування яєць» і т.д. Такі забобонні явища присутні чи не в кожній хаті наших сіл. Це дуже небезпечна річ. Є там одна така формула (я, звичайно, її не буду називати) так званого коду на відкриття воріт пекла. І кожна людина, яка це робить, нехай і не усвідомлено, викликає духа смерті. Так може статись, що хворому стає легше після виливання воску, страх минув, зникло безсоння, але пізніше дух смерті вічно переслідуватиме той рід. Тому, хто чинив так, треба у сповіді розповісти про це і відректися від духа смерті…”