Ґендерне «виховання»…

Дорогі, батьки, шановні вчителі! Це видання підготовлене саме для вас, адже ваші діти в небезпеці. Мова йде про підступну пропаганду гомосексуалізму в українському суспільстві. Все відбувається приховано і впроваджується головним чином через ґендерну політику, статеве виховання, антидискримінаційні закони, ювенальні закони, закони про «права дітей та жінок», пропаганду толерантності, а також під приводом боротьби зі СНІДом, торгівлею дітьми та надуманим насиллям у сім’ї. Після ретельного вивчення цих програм стає зрозумілим, що справжня їх ціль – підступна руйнація інституту сім’ї в Україні, а це – загроза існуванню нашої нації та держави.

Така практика вже звична для країн Європи та Америки. Адже в багатьох країнах гомосексуалістам не лише дозволили укладати шлюби, всиновлювати дітей, але і ведеться широка пропаганда цього збоченого стилю життя через освітню систему. Правозахисник Алекс Спак із Лондона під час свого перебування в Україні розповідав, що у Великобританії принижуються права нормальних людей лише за те, що вони з негативною оцінкою висловляться проти гомосексуалізму. Вихователів та вчителів звільняють і штрафують, коли вони не беруть участі в шкільних акціях, де лесбіянки розповідають, що їхня практика – це норма життя.
Ви будете дуже здивовані, що гомосексуалізм підступно впроваджують у дошкільні програми і в Україні. Вже сьогодні переробляють та міняють дитячі книжки, пісні, іграшки, казки, конкретні навчальні програми, а на численних тренінгах вишколюють вихователів та вчителів. Розробляє все це не система української освіти, а підривні українські ґендерні ідеологічні центри, звісно за великої фінансової підтримки гомосексуальних лобістів США та Європи.
Про все це та інше ви зможете прочитати у наступних розділах, а потім вже вирішите самі, загрожує воно вам і вашим дітям чи ні. З проблематикою, висвітленою у даному виданні, вже ознайомлено багато людей, і ми не знаємо жодної мами, яка після цієї інформації залишилася б байдужою до проблеми ґендеризації та гомосексуалізації українських малюків.

Текст брошури знаходиться в долучених матеріалах у форматі pdf.
Ґендерне «виховання»

за матеріалами Офіційний сайт руху “Світло – Життя” Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви.