Православні греки обурені проектом пам’ятника сатані в США

«З почуттям жаху і відрази ми дізналися із друкованих та електронних засобів масової інформації, що від так званої “Церкви Сатани” до уряду надійшла офіційна вимога отримати дозвіл на створення в громадському місці, перед Капітолієм штату Оклахома в США, пам’ятника сатані. Подібний запит зробило відділення «Церкви Сатани», що знаходиться в Нью-Йорку…», – говориться у зверненні православної митрополії Елладської Церкви.

Православні греки нагадують, що в дворі згадуваної урядової будівлі стоїть монумент з вибитими Десятьма Заповідями Старого Завіту.

«Сатаністи вимагають, щоб поруч з ним поставили і пам’ятник за їхнім проектом, який вже створений. Композиція висотою 2,1 м зображує сидячого на урочистому троні сумного сатану – Бафомета, з крилами і бородою, як його представляють сатаністи. За троном буде розташована плита у вигляді надгробки із зображенням пентаграми. По обидва боки сатани стоятимуть дві дитини – дівчинка і хлопчик – у молитовній позі, яких ця мерзота “благословляє”», – описується в заяві бажаний американським сатаністам проект.

У заяві йдеться, що американські ЗМІ, навпаки вбачають позитив і красу у подібному проекті, вартість якого 20 тис. доларів.

«Він виконаний з добрим смаком і є прекрасним прикладом творчості для молоді», – підкреслює Ассошіейтед Прес.

А прес-секретар сатаністів Люсьєн Грейв між іншим згадав також і про практичну значимість споруди: «Люди різного віку зможуть використовувати його як лавку, зможуть відпочити і надихнутися в обіймах сатани».

Православні греки обурені проектом пам’ятника сатані в США

Згідно з публікаціями ЗМІ, монумент Десяти Заповідей, який побудувала певна приватна особа на північній стороні будівлі в 2009 році, викликав бурхливий гнів атеїстів з тією аргументацією, що вид пам’яток релігійної тематики ображає їх особисті переконання. Ще не так давно Союз атеїстів обурювався присутністю Хреста на території так званих веж-близнюків, оскільки його вид їх «напружує»!

У 2010 році суд Оклахоми у відповідь на звернення “Союзу захисту політичних свобод” видалив пам’ятник Десяти Заповідей за територію урядової будівлі.

В Пірейській митрополії вбачають у подібній публічній, легальній та, навіть, схвальній демонстрації сатанізму ознаки близького Другого Пришестя Христа, і явлення Антихриста, який зробить останню спробу привести людей до поклоніння Дияволу.

«Факт безпрецедентного вимоги сатаністів про створення статуї сатани в громадському місці при потуранні американського законодавства повинен окрім почуття жаху нас, як вірних християн, змусити особливо замислитися. Ця подія є безсумнівно “знаменням часів”, доказом того, що ми живемо в останні часи.

Сатана почав створювати мерзенні нагадування про себе і в суспільному житті. Звичайно, не далекий той день, коли антихрист, його знаряддя, сяде в храмі Божому, “видаючи себе за Бога”! (2 Сол. 2, 4).

Необхідно прокинутися від духовного заціпеніння і взяти на себе частину подвигу , щоб не допустити подібних випадків і на нашій святій Батьківщині!».