Небезпечні знаки – 1

Небезпечні знаки - 1

Перевернутий ХРЕСТ символізує ненависть і насмішку над хрестом Ісуса Христа. Його носять багато сатаністів, використовується в окультних і сатанинських ритуалах. Присутній на рок-альбомах Ozzy Osborne, Danzid і т.д. Це досить серйозний символ, який свідчить про залучення в сатанізм.

Небезпечні знаки - 1Небезпечні знаки - 1

Пентаграма П’ятикутна зірка – це найважливіший символ в магії. Зазвичай він використовується відьмами і чаклунами «білої магії», щоб викликати злих духів. Цей символ майже завжди говорить про залучення в окультизм. Кожна точка представляє одну з частин всесвіту. Зірка символізує людство. Верхня точка означає людство, спрямоване до неба, а точки, розташовані внизу – людство, що стоїть над світом природи.

Перевернена пентаграма (символ чорнокнижної магії), часто із зображенням голови козла, означає сатану. На цьому знаку можуть бути інші символи – 666 або перевернутий хрест, а також літери єврейського алфавіту, які означають чотирьох тварин і душу людини, показують перемогу матерії над духом. Пентаграма може бути закритою, тобто. знаходиться в кільці, всередині змії, яка поїдає свій хвіст. Використовується багатьма рок-групами, такими як Motley Crue, Danzig, Morbid Angel і багатьма іншими. Цей серйозний символ майже завжди говорить про залучення в сатанізм.

Небезпечні знаки - 1

ЕМБЛЕМА Бафомета – перевернута піктограма, що утворює голову козла. Вона знаходиться на обкладинці «Сатанинської Біблії». Використовується такими рок групами як Venom, Slayer і т.д. Це досить серйозний символ і майже завжди свідчить про залучення в сатанізм .

Небезпечні знаки - 1

ЗНАК ЗВІРА – Знак сатани, звіра або антихриста зображується чотирма способами. Позначає знак звіра і число 666 – Антихриста (666) згідно Одкровенню 13:18. Буква F – це шоста буква англійського алфавіту.

Небезпечні знаки - 1Небезпечні знаки - 1

ЗЛАМАНИЙ ХРЕСТ АБО ЗНАК МИРУ Це символ перевернутого, а потім зламаного хреста Ісуса Христа. Позначає ненависть і презирство до християнства. Також відомий, як «символ миру» (пацифізму), але зараз він використовується людьми, що займаються окультизмом, як символ нібито переможеного християнства. Деякі люди носять цей символ, навіть не підозрюючи, що він означає.

Небезпечні знаки - 1

УДЬЯТ – цей символ відноситься до Люцифера. Напівзакрите око означає, що диявол все бачить – навіть якщо здається, що це не так. Під оком зображується сльоза на знак того, що сатана «плаче» над тими, хто перебуває поза його впливом.

Небезпечні знаки - 1

Гексаграмма Також називається «Печаткою Соломона» або «Зіркою Давида». Один з найсильніших і найбільш злих символів у сатанинської символіки. Використовується для виклику злих духів в центр накресленого на землі шестикутника.
РУКА зі згорнутими ПАЛЬЦЯМИ У ВИГЛЯДІ РОГІВ КОЗЛА – Знак вітання серед сатаністів. Відомий як «сатанинське вітання». Молоді люди таким чином складають пальці, піднімаючи руки під час рок-концертів. Формує голову козла, загальний символ сатанізму. Він стоїть на звороті «Сатанинської Біблії».

далі буде.