Успіх – що це і як його досягти

Успіх - що це і як його досягти

В сьогоденні так багато пишуть історії успішних людей… так часто повторюють це слово – Успіх!
Чому успіх викликає стільки зацікавлень? І чи означає успіх тільки наявність визнання та грошей.

Якраз ні. Варто пам’ятати, що успішна людина є успішна у всіх сферах свого життя. Що вона має хороші стосунки з рідними, вона не забуває про віру і духовну складову свого життя. Успішна людина вміє не тільки правильно спланувати свій робочий чи тиждень, а саме ефективно спланувати своє життя так, щоб і доглянути за своїм фізичним станом і провести час із дітьми. Успішна людина завжди вміє побудувати ефективно спілкування з оточуючими.

Як визначити чи я успішний/успішна чи ні. Рецепт надзвичайно простий. Успішною є та людина, яка досягнула своїх цілей, в якої мрії здійснились і вона стала тим, ким хотіла бути. І якщо хтось хотів бути хорошим вчителем, то власне , коли його/її учні приходять з подяками і через 5-10-20 років після школи – то що це як не успіх?
Або скажімо дівчина, яка хоче бути хорошою дружиною і мамою. Вона теж успішна, коли досягає цього. І хто сказав, що цей успіх вимагає менше витрат сили, енергії, часу та грошей? Інколи навіть більше

Ми успішні, коли стаємо тими, ким ми хочемо бути.
не коли обставини навколо нас так складаються, не тоді коли нам повезе. А тоді, коли ми мріємо, будуємо плани і досягаємо їх.
І як би не змінювався світ в частини інформаційних технологій, є ряд навичок, які має мати кожна людина, яка хоче стати успішною в своєму житті. Навички, які не може замінити комп’ютерний світ чи соціальна мережа. Стівен Кові – відомий у всьому світі спеціаліст з питань керівництва, сім’ї та міжособистісних відносин, ще в кінці 20 сторіччя визначив 7 навичок високоефективних людей, які допомагають людям ставати успішними в будь-якій сфері. Ось ці навички:
• ПРОАКТИВНІСТЬ – навичка брати ініціативу на себе, вміння самому вирішувати як сприймати ту чи іншу ситуацію;
• Починайте уявляти кінцеву ціль. Формуйте свою життєву місію. Без цілі ми ніколи не зможемо зрозуміти, а чи власне чи стали ми успішні.
• Спочатку робіть те, що варто робити спочатку – навичка визначати пріоритетність задач, вміння делегувати, управління найціннішим ресурсом в нашому житті – часом.
• Співпраця з іншими в стратегії виграш-виграш – вміння находити взаємовигідні стратегії поведінки в сім’ї, з партнерами чи в офісі на роботі. Ця навичка завжди приносить високі результати для всіх.
• Спочатку прагніть зрозуміти, а потім бути почутим – хочеш, щоб тебе слухали, то спочатку вислухай іншого;
• Досягайте синергії – використання сильних сторін учасників взаємовідносин
• Заточуйте пилу – постійна робота над собою і вдосконалення всіх попередніх навичок

Саме розвиток цих навичок приводить нас до успіху у всіх сферах життя. Ці навички важливо розвивати з молодих років. Власне з цією метою – розвиток навичок та характеру – був започаткований молодіжний табір EduChance Camp.
Дати собі шанс жити цікаво й змістовно і час, щоб подумати що саме цікавить і має зміст конкретно для мене – одне із завдань табору.
Цей табір проводиться вже вдруге (перший раз в 2016 році).

Деталі про програму, тренерів, відгуки учасників минулого року Ви можете дізнатись за посиланням на сайті .
Ми в Facebook
Щоб стати учасником, потрібно зареєструватись у формі за посиланням