Як обмежити доступ дітей та підлітків до небажаних сайтів (порно, насильство, ігри та інше)?

Adult Blocker (Батьківський Контроль) – це обмеження доступу дітей та підлітків до небажаних сайтів в Інтернет, наприклад, порно-сайтам (контент для дорослих), сайтам, де присутня пропаганда насильства.
Перевага плагіна полягає в тому, що Adult Blocker проводить глибокий аналіз контенту і фільтрує сторінки по отриманого вмісту, дозволяючи блокувати нецензурні вирази, тим самим забезпечуючи кращий захист для ваших дітей. Продукт здійснює морфологічний аналіз веб-сторінок на наявність ‘поганих’ слів і словосполучень.

В Adult Blocker реалізована функція «чорних» і «білих» списків для інтернет ресурсів, при внесенні сайтів в дані набори, доступ до них блокується або дозволяється незалежно від інших налаштувань фільтрації.
Якщо ви вважаєте, що дитині ще рано сидіти в певних соціальних мережах або заходити на якісь конкретні сайти – ви можете додати їх у чорний список. Білий список – зворотний інструмент, що дозволяє переглядати сайти які потрапили під фільтр вмісту (були заблоковані плагіном).

увага: налаштування плагіну захистіть паролем, щоб дитина не могла внести зміни і обійти заборону

Як обмежити доступ дітей та підлітків до небажаних сайтів (порно, насильство, ігри та інше)?