10 помилок нещасливих людей

10 помилок нещасливих людейЛюдині не обов’язково сидіти за гратами, щоб відчувати себе бранцем. Люди можуть перебувати в полоні власних ідей, виборів та ідеалів. Якщо мрієте – нехай ваша мрія буде великою, якщо думайте – думайте про щось масштабне, а якщо любите – любіть всім серцем. Щастя – це свідомий вибір, і немає ніяких підстав для того, щоб не намагатися вичавити все зі свого життя. Немає жодних підстав для того, щоб постійно робити себе нещасними.

Десять найпоширеніших помилок, яких варто уникати , якщо прагнете щастя:

10 помилок нещасних людей

1. Не вважайте, що вже втратили свій шанс. У житті кожного з нас бувають злети і падіння. І не вважайте, що втратили «слушний» час. Кожна прожита вами ситуація підводила вас саме до того моменту, в якому ви перебуваєте зараз. І кожен момент вашого життя, включаючи теперішній, ви починаєте все заново. Якщо в вас є сміливість визнати, що вам страшно, якщо ви можете сміятися навіть крізь сльози і говорити, навіть коли ваш голос тремтить від нерішучості, якщо у вас достатньо впевненості просити про допомогу, коли вона вам потрібна, і мудрості прийняти допомогу, коли вам її пропонують, то у вас є все для того, щоб зробити ваше життя кращим.

2. Не використовуйте невдалі особисті відносини як відмовки. Життя не завжди знайомить нас з людьми, з якими нам хочеться зустрітися, але часом вона представляє нам людей, з якими нам потрібно зустрітися – людей, які повинні допомогти нам, поранити нас, кинути нас … людей, які повинні зробити нас такими, якими нам судилося стати.

3. Не змінюється догоджаючи іншим людям. Наскільки б гучними не були думки інших людей, не давайте їм вибирати, ким вам бути. Не питайте у себе, чи ви їм не подобаєтеся, краще запитайте, чому ви витрачаєте свій час, хвилюючись про те, що вони про вас думають. Якщо ви нікому не шкодите своїми діями, знайте – ви все робите правильно. Продовжуйте йти вперед. Будьте щасливі. Будьте собою. І якщо це комусь не сподобається – так тому і бути. Ви не зобов’язані догоджати всім навколо.

4. Не терпіть негативних людей і негативне мислення. Прийшов час відставити убік всі непотрібні сварки і негатив разом з тими, хто їх викликає. Оточуйте себе тими, хто змушує вас посміхатися. Любіть тих, хто відноситься до вас добре, і моліться за тих, хто цього не робить. Забудьте про негатив і налаштуйтеся на позитив. Життя занадто коротке, щоб бути нещасними. Ми робимо помилки і падаємо, і це частина життя, але після ми піднімаємося і продовжуємо йти далі – бо це СЕНС життя.

5. Не витайте подумки в інших часах і місцях. Це день більше ніколи не повториться. Насолоджуйтесь ним. Цінуйте кожну його секунду. Найчастіше ми просто не розуміємо цінність того моменту, в якому ми живемо, поки він не перетвориться на спогади. І одного разу ми можемо зрозуміти, що те, що ми вважали незначними дрібничками, насправді було найважливішим у нашому житті. Цінуйте те, що у вас є, поки вам не довелося згадувати про те, що у вас було.

6. Менше думайте про те, чого у вас немає, і більше – про те, що у вас є. Як правильно говорить писання “Задовольняйтеся тим, що маєте”. Більшість людей обманюють і себе, і інших насамперед тому, що вони приділяють куди більше уваги тому, чого їм нібито не вистачає, ніж тому, що у них є. Замість того, щоб думати, чого вам бракує, подумайте про те, чого не вистачає іншим.

7. Не живіть тим, що ви не в силах змінити. Якби ви ніколи не падали, то не змогли б навчитися вставати на ноги. Якби вам не доводилося відпускати когось і йти далі, ви б ніколи не зрозуміли, що в вас достатньо сили, щоб вистояти поодинці. Якби ви не втрачали надії, не знайшли б віри. І часом краще у вашому житті йде відразу ж за гіршим. Ви можете або йти далі, або продовжувати згадувати про те, що ви не в силах змінити. Але пам’ятайте – життя все одно йде вперед, з вами або без нас. І будь-який біль робить нас сильнішими – якщо ви не дозволите йому вас знищити.

8. Не жертвуйте своїм щастям заради щастя інших. Не дозволяйте згаснути власному щастю, коли ви намагаєтеся висвітлити чуже життя. Сенс вашого життя – не в тому, щоб робити інших щасливими, а в тому, щоб бути щасливим і ділитися своїм щастям з іншими.

9. Не втрачайте з уваги власні цілі та ідеали. Знати, хто ви – це одне, але вірити в себе і жити власним життям – зовсім інше. Суспільство робить на нас такий тиск, що ми часом забуваємо, що перш за все ми повинні бути вірні самим собі. Не втрачайте себе на життєвому шляху. І намагайтеся завжди і всюди бути собою – неймовірним, приголомшливим, чудовим собою. Подорожуйте при будь-якій можливості, поки ви молоді. Чим старшими ви стаєте, тим важче знайти для цього час. Життя коротке, але ж ви багато чого ще не встигли побачити. Бог створив стільки гарних місць, які зачаровують своєю красою.

10. Не брешіть. Якщо ви говорите, що збираєтеся щось зробити – зробіть це! Якщо говорите, що збираєтеся десь бути – будьте там! Якщо кажете, що відчуваєте певні почуття – вони повинні бути справжніми! А якщо це не так – хоча б не брешіть. Живіть так, щоб нікому навіть в голову не прийшла б думка засумніватися у вашій чесності, щоб, згадуючи про прямі, безпосередні та цілісні особистості, люди згадували і про вас.

І запам’ятайте, як би ви не старалися, життя ніколи не буде досконалим. Навіть якщо ви вкладете в нього всі ваші зусилля без залишку, йому ніколи не досягти абсолютної досконалості. У ньому завжди буде час і невизначеності, і дні, коли у вас все валиться з рук. Але в міру того, як ви будете йти вперед по вашому життєвому шляху, ви неодмінно зрозумієте, що яким би чорним не був день, варто посміхнутися – і він стане хоч трішки, та краще.