МАТЮКИ

Одного разу Сократ звернувся до сором’язливого юнака, що стояв поряд з ним: «Скажи що-небудь, бо я тебе не бачу». Філософ підкреслив цим, що слова, сказані людиною, краще дозволяють зрозуміти і правильно оцінити її. Людина – це її слова і вчинки. Як же можна дати оцінку людині, мова якої переповнена лихослів’ям?
Матюки мають коріння з далекого минулого. У давньоруських рукописах мат розглядається як межа бісівської поведінки.
Наприклад, один з матюків на букву «є», яке має слов’янське походження, переводиться як «проклинати». Людина, що вимовляє його, тим самим проклинає себе і оточуючих.
Слово, що починається на букву «х», в давньоруській мові означало волхва (чаклуна). Поєднання цієї букви і закінчення, що відповідає закінченню безлічі українських дієслів, – дія волхвів, яка була пов’язана з померлими предками, і цим вигуком на язичницьких ритуалах викликали душі померлих.
Слово, що починається з другої букви алфавіту і позначає жінку легкої поведінки, згадується в літописах, що дійшли до нас ще на бересті. І слово це, виявляється, не що інше, як ім’я демона, із яким з незапам’ятних часів з різних приводів «спілкувалися» наші язичницькі предки! Цей демон, як і всі інші, мав свою «спеціалізацію». Він був спочатку чоловічого роду, до його «обов’язку» входило карати жінок, що провинилися, хворобою, яка в медицині називається «сказ матки», в психіатрії – істерія…
Всі без виключення слова російського мату мають те ж саме демонічне походження, це імена язичницьких богів, тобто бісів. їх вимовляли, щоб покарати і налякати інших демонів.
Оскільки ті або інші представники нечистої сили зводяться до язичницьких богів, з найбільшою вірогідністю можна бачити в матірщині язичницькі заклинання. Матірщина пов’язана у слов’ян з функцією прокляття.
Звідки ж взявся «триповерховий» мат? Язичницькі жерці називали велику кількість імен інших демонів, щоб довести якомусь одному з них, що я, мовляв, знаю нечисть краще, ніж ти. Жерці закликали демонів з певною метою.
Що роблять люди сьогодні? Сьогодні вони вимовляють ці слова, автоматично закликаючи цих бісів у своє життя, на себе, своїх дітей і свій рід. Ціле покоління ставлять під прокляття просто так «для зв’язки слів»

Проклинаючи свій власний рід
Чому всі лайки в основному пов’язані саме з сексуальним життям людини? Саме сексуальне життя людини дано Богом, щоб продовжувати рід для народження нового життя. Так от, щоб зупинити життя, існують мати. Тому люди, які матюкаються, дуже швидко стають імпотентами або набувають урологічні захворювання.
Керівник білгородського Центру екологічного виживання і безпеки Г. Чеурін досвідченим шляхом довів, що мат впливає на чоло-вічу потенцію і жіночність. На думку ученого, часте вживання нецензурної лексики приводить чоловіків до безплідности, а організм жінки, що матюкається, перебудовується на чоловічий лад…
Якщо людина при викиданні негативної енергії згадує статеві органи, то це робить на них негативний вплив.
Мат вживають з метою виразити відверте зло, в якому є гнів і осквернення. Вони і викопують своє призначення, знищуючи розум, здоров’я і тих, що матюкаються, і тих, хто їх слухає, навіть просто випадкових перехожих.
Не вірите?
Цікаво, що буквально щороку наука знаходить все нові підтвердження негативної дії мату на людський організм. Дослідницька група учених під керівництвом доктора біологічних наук Н.В.Белявского довела, що кожне слово несе свій енергетичний заряд. Різні слова по-різному заряджені. У фізиці є позитивний і негативний заряд, так само є і в наших словах.
Мат йде із знаком мінус. Протягом кількох років учений і декілька його однодумців вели спостереження за двома групами людей. ? Перша складалася з тих, хто в розмовах не обходився без матів, а друга – принципово не використовувала в побуті «міцних», слів. І ось що показали результати. У тих, хто матюкався, дуже швидко з’являлися вікові зміни на клітинному рівні, які ведуть до смертельних хвороб.
В другій групі, навпаки, загальний стан організму був на 5, 10, а деколи і 15 років молодший за його офіційний вік. Слово може продовжити життя або може наблизити до старости, до смерти. У тих, хто матюкався, помітна явна деградація. їх переслідують старечі хвороби: склероз, загальна атрофія, серцева недостатність та інші захворювання.
Саме слово «лихослів’я» походить від слова «скверна», що по словнику В. Даля означає «мерзоту, гидоту, все мерзотне, осоружне…»
За даними учених-лінгвістів, матом в своєму повсякденному житті постійно користуються від половини до двох третин громадян Росії. Це офіційна статистика, яка, як відомо, не точна. Насправді матом постійно користуються, напевно, 90%, а періодично – решта 10%. І найстрашніше, що російськомовні переселенці переносять з собою лихослів’я в різні країни…

опубліковано в книжечці виданій близько 100 років тому українськими переселенцями в Америці.