Як успішно адаптуватись в новій країні після переїзду на постійне місце проживання.

Як успішно адаптуватись в новій країні після переїзду на постійне місце прожиння.

Напевно, кожен із нас в силу різних причин хоча б раз у житті замислювався над тим, щоб змінити країну свого проживання. Як успішно, в першу чергу психологічно, адаптуватись на новому місці та інтегруватись в незнайому спільноту? Які можливості відкриваються перед новоприбулими, а також найбільш типові труднощі, з якими доводиться мати справу сучасним емігрантам? Якщо ви зважились на рішучий крок переїзду в іншу країну на постійне місце проживання або, на разі, обдумуєте всі “за” та “проти” цього рішення і у вас є питання cтосовно того, як найкращим чином вам та вашим рідним адаптуватись до нових реалій, то якусь частину відповідей ви зможете знайти тут.

1. Як успішно адаптуватись до життя в новій країні
Кілька корисних порад, що допоможуть краще психологічно адаптуватись до життя у новій країні

2. Захисні механізми нашої психіки – допомога чи перешкода успішній адаптації емігранта.
Переїзд на постійне місце проживання в іншу країну це завжди великий стрес, незважаючи на причини еміграції. Для того, щоб справитись із надмірними переживаннями, наша психіка застосовує певні захисні механіми такі як заперечення, раціоналізація, проекція, компенсація та інші, але чи завжди вони допомагають успішно адаптуватись до нової реальності?

3. Діти емігрантів – нові можливості чи нові труднощі?
Чи впливає рішення батьків про переїзд в іншу країну на постійне місце проживання на дітей? Чи залежить успішність адаптації дитини до нових реалій від віку? З якими типовими труднощами можуть зіткнутися батьки та їх діти, та які є шляхи виходу із скрутних ситуацій.