Феномен групи

Бог промовляє через людей. І дива робить руками людей. Потрібно лише вміти слухати і вміти бачити.

Кожна ситуація в моєму житті є спеціально створена для мене, для мого навчання і розвитку. Немає випадковостей, немає “збігу обставин”, є лише Богом допущена ситуація, в якій мені дана можливість щось зрозуміти, щось змінити… найперше в собі…

“Феномен групи”, відомий усім психологами і коучам, це не що інше, як Божа милість, адже Бог промовляє через людей. Проводячи груповіконсультації чи тренінги, я кожного разу дивуюся, наскільки саме ці люди потрібні одні одним. В одній групі збираються люди, які можуть сказати чи зробити щось один для одного. Саме в цей момент, тут і тепер. Потрібно лише не злякались зазирнути глибше, спробувати не оцінювати інших, а запитати себе “для чого мені ця ситуація? Що це означає саме для мене сьогодні?”.

Якщо є щось в інших, що зачіпає мене, то це значить, що є щось в мені, що відкликаються резонансом на їх слова чи дії. А отже потрібно перш за все розібратись у собі, а не судити інших. І цих “інших” Бог поставив на моєму шляху не для того, щоб ображати мене чи змушувати страждати. А для того, щоб зцілити мене, щоб знову і знову показати мені проблему, від якої я можливо втікаю чи заперечую. І лише, коли я пропрацюю цю проблему, залікую певну травму і наповню цю сферу мого єства прийняттям і любов’ю, лише тоді певні слова чи дії інших перестануть мене зачіпати. Я просто перестану їх помічати, адже навколо нас стільки інформації! А я відбираю лише ту, яка важлива саме мені, потібна тут і тепер.

Чути і бачити, а не лише слухати і дивитись… жити усвідомлено.