Вибір

Вибір
Жити повноцінним життям, вдихати життя на повні груди, жити цікаво і насичено – це те, про що ми мріємо, чого бажаємо друзям, і що часом вдається. І, коли вдається, тоді відчуваємо ЩАСТЯ! Повне, справжнє щастя!!!

Звичайно, це все не так просто і легко. Особливо тоді, коли звикаєш жити в позиції Жертви і кожна ситуація в житті видається несправедливою… Правда, в Жертви теж трапляються приємні ситуації і моменти щастя. Але, зазвичай, Жертва і тоді переконана, що могло б бути краще, і за все потрібно платити, тому ось-ось станеться щось погане. А отже не варто розслаблятися і бути щасливою, не потрібно сильно тішитись, бо в будь-який момент прийде розплата. І краще бути готовою вже. Бути напоготові. Очікувати, що ж поганого трапиться цього разу. І знову впевнюватися, що світ є несправедливим…

І це є наш вибір, вибір того, як споживаємо своє життя, як приймаємо ситуації, інших, себе, врешті-решт. Це наш вибір, чи будемо щасливі, чи ні. Бо щастя неможливо купити, воно не залежить від зовнішнього матеріального світу. Щастя є всередині кожної людини, це її дозвіл на прийняття себе та інших, на Любов, на віднаходження гармонії у всьому, на довіру до Бога та світу. Без цього внутрішнього дозволу жодна людина не може бути щасливою. Як можна ощасливити того, хто вибрав інший шлях, хто не довіряє, хто боїться, хто не живе?.. Бог дав нам вільний вибір, і цей вибір, в першу чергу, стосується життя чи смерті: жити повноцінно, приймаючи себе та життя довкола, чи “не жити”, боячись всього і не довіряючи нікому.

Бог дарував нам життя і дає можливість бути щасливими, але це наш власний вибір, бути щасливим чи ні. І Бог поважає його, як і будь-який інший наш вибір. “Ощасливлювати насильно” Він не буде, проте кожного разу дає Вам ситуації, в яких ви знову і знову маєте можливість зробити свій вибір!