Звички, які забирають в нас час і енергію.

Звички, які  забирають в нас час і енергію.

Популярно говорити про ті звички, які принесуть нам гроші і вільний час. Але не завжди це мотивує. Тому я вирішила сьогодні написати про ті звички, які раніше мала сама і чітко знаю, що вони забирали в мене масу часу та енергії.

1. Перегляд телевізора
Як мінімум ми втрачаємо час, адже по телебаченню ми не просто дивимось новини/фільм/програму, а й ще рекламу. Найгірше той момент, коли людина приходить додому і на автоматі включає телевізор. І замість створювати свої ідеї, планувати своє життя, витрачає час на перегляд того, що можливо і не буде їй потрібно НІКОЛИ.
Наприклад ви дивитесь телевізор 2 години в день – це 14 годин в тиждень, 420 годин в місяць і !!! 5040 годин в рік. Якщо хоча б половину цього часу присвятити на читання книги, то ви прочитаєте від 20 до 30 книг за рік!!!!

2. Витрачати час на допомогу людям, які цієї допомоги не просили
Допомагайте тільки тоді, коли Вас просять допомогти. Або в крайньому випадку завжди ж можна перепитати «Вам допомогти?». Допомагаючи людині, яка не попросила, ми ризикуємо не тільки витратити свій час в пусту, ми ризикуємо ще й почути незадоволення в свою сторону.
Давайте іншим людям можливість зробити свій вибір.

3. Очікування великої перемоги / великого успіху
На шляху до великих цілей, ми деколи забуваємо себе хвалити на проміжних етапах. А так як шлях довгий. То наші сили все зменшуються і зменшуються, енергії на реалізацію задуманого все менше і менше. Не потрібно чекати великої перемоги чи великого успіху і гнати себе вперед до неї без похвали на невеличких дистанціях. Кожен довгий шлях можна поділити на маленькі відрізки і кожен з яких може закінчуватись для тебе невеличким приємним подаруночком.
Святкуючи маленькі успіхи, ви тим самим будете приваблювати до себе все нові і нові маленькі успіхи, які в результаті і складуть той великий результат 

Здавалося список мав бути таким антимотиваційним , але насправді я надіюсь, ви навпаки отримали мотивацію, що ще можна зробити на шляху до Вашої мрії.

Олександра Грудзевич
Тренер фінансового успіху,
ведуча гри Cash Flow,
Ментор з фінансів та ефективності