НЕБЕСНА СОТНЯ І НЕБЕСНІ МІЛЬЙОНИ

НЕБЕСНА СОТНЯ І НЕБЕСНІ МІЛЬЙОНИ
Постріли замовкли. Небесна сотня. Дай Бог, щоб про героїв завтра не забули. Бог їх забрав, щоб ця Небесна сотня нам нагадала про українські Небесні мільйони убієнних в лоні матерів іншими снайперами: лікарями за гроші батьків і за згодою політиків… .
Пригадую події кривавого 30 листопада, коли все лише розпочиналося: на бруківці б’ють дітей. Всі уголос сказали: злочин. З подальшими подіями теж все зрозуміло. Та разом з тим пригадую події дворічної давності: 13 березня 2012 у Верховну раду був поданий законопроект про заборону абортів в Україні. Те, що про нього не проголосувала Верховна Рада, це зрозуміти можна, важко зрозуміти інше, що коли тема була піднята на суспільне обговорення то відкрилося обличчя українського соціума. На одній відомій телепрограмі Львівського телебачення молода галичанка, викладач-доцент одного з львівських університетів доводила, що аборт – це приватне право жінки розпоряджатися своїм тілом. І хоч опонент, голова Львівської громадської організації «Рух за Життя» намагався, навіть не мовою віри, а мовою науки пояснити, що це є вбивство, серце цієї людини було закам’яніле. А літом на зупинці якась благородна душа приклеїла наліпку в захист ненароджених дітей, на другий день ця наліпка була змасакрована, при розмірі 8 на 5 см. Це при тому, що неподалік кіоски з розпустою і алкоголем на цій же зупинці, от би цю енергію та в інший бік. Це у Львові – так званому духовному центрі України… Страшно свідомо відвернутися від Світла. І щоб людина нарешті зрозуміла, що без Божого Світла, без погляду в Його сторону вона приречена в тій ночі гріха, Бог допускає страждання.

Емоції швидко минають. Завтра почнуться будні, кожен день заклик до героїзму на своєму місці.
Мій сусід не був на Майдані, в нього свій майдан: пятеро малих дітей, яких треба ставити на ноги.
Бог подарував Україні ще один шанс. Якщо живіт вагітної жінки далі буде згідно законодавства залишатися мішенню для лікарів-снайперів в цій державі, ми приречені. І ніхто нам не поможе, якщо вбивство на Грушевського це злочин, а в жіночій консультації лише “право жінки розпоряджатися власним тілом”. В 2004 році в наметовому містечку на майдані Незалежності зачалося не одне життя, але потім тих дітей майдану бігали вбивати в київські клініки…
Поки не захочемо прийняти Божої Істини в 10 Заповідях, Україна залишиться подібною до будинку перестарілих, без майбутнього.
Наталя Назар