А хочеш побачити ?

– Мамусю, а хочеш побачити моє видовище ? – з вогниками азарту в очах прибіг до мене мій синочок
Того вечора тато навчив його самостійно запалювати сірником маленьку круглу свічечку таблетку . Ця подія була для нього дуже важливою !
Було вже пізно і я була втомлена … Мені хотілося лише одного спатииии ….
Але я знала, що якщо не піду, то маленьке серденько мого 6 річного сина буде відчувати біль ….
Я зайшла до спальні , там було темно лиш дві свічечки як маячки світилися на підлозі . Очі мого сина сяяли сильніше, як ті свічки :
– Мамусю, я сам запалив , ти уявляєш собі таке ? І я зовсім -зовсім не боявся .
– Ого , це дуже круто , ти такий відважний , а хто тебе навчив ?
– То татко, він мені показав і в мене відразу вийшло. А давай влаштуємо тут таємничу вечерю і запросимо Софійку і татка ?
І не дочекавшись відповіді почав приносити з кухні табуретку ,тарілочку накладену печеньками -вушками та запрошувати гостей .
Я закрила очі і мені хотілося голосно -голосно кричати, що треба спати, бо вже пізно … уявила скільки кришок буде на підлозі після печенька -слойки….скільки часу триватиме таємнича вечеря …. Але я розуміла що криком все зіпсую ……
Зіпсую радість маленького хлопчика , якому сьогодні вдалося запалити перший в житті сірник і запросити найдорожчих на світі людей на першу таємничу вечерю ….
А потім ми всі сиділи на підлозі , хрумали печенька і розмовляли про все і ні про що і то був момент дуже сильної любові , яку дарував нам наш маленький син ….
Колись він виросте і стане дорослим … Я прочитаю йому історію про хлопчика і таємничу вечерю і можливо ми всі зробимо ще одну таку і переживемо її по-інакшому …

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
менеджер в sling-sling.com.ua – ТУТ найкращі товари для малечі !