Кружляти у вальсі !

Малеча поїхала на канікули до бабусі і дідуся . Сумую за ними неймовірно, але знаю, що це прекрасний час для них і для нашого подружжя. Діти мають багато свіжого повітря, простору , сад, город, надувний басейн, курочки, нового друга- песика Рекса . Щодня бачать мамині гори , як сонечко сідає за хмарки …Природа, простір , кринична вода – це речі , які не є присутні щодня в міському житті, але дуже важливі для кожної людини.
Сьогодні розмовляю з донечкою .
– Мамусю, я більше в ліс по грибочки з дідусем не піду .
– Чому пташечко ?
– Бо , щоб знайти грибочок треба кружляти по цілому лісі у вальсі. І не лишень мені мамусю, всі люди кружляли у вальсі , шукаючи грибочки . А от чорні ягоди збирати просто, сів біля кущика і зриваєш в відеречко, То по ягоди я ще піду, бо дуже смачні !!!
Мій мозок починає потрохи адаптовуватися до ранкової і вечірньої тиші в хаті . А сама чуюся, як щойно одружена і такий час є добрий для подружжя.
Є нагода спокійно попити кави зранку розмовляючи про все і ні про що . Піти в кіно ввечері і йти пішки додому через усе місто, не думаючи про час . Смакувати морозиво, лизькаючи наче в дитинстві і реготатися на повну силу , згадуючи різні пригоди за час шлюбу… Дякую Богові щодня за те що батьки живі і за цей казковий дарунок – час для двох !!!

Кружляти у вальсі !

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
Менеджер в sling-sling.com.ua – найкращі товари для малечі