Сердитки !!!

Синочок ввечері :
– Мамо, в мене в голові живуть СЕРДИТКИ
– А чому ?
– Бо я хотів велике лєго-ніндзяго таке, як у хлопців в садочку. А ти мені купила маленьке і мені це недовподоби, тому я серджуся ….
Як там твоі СЕРДИТКИ ?- питаю наступного ранку синочка
– Мамо, я кажу сердиткам, ВІДСТУПІТЬ від мене !!! Мама мені купить велике Лєго ніндзяго, а сердитки не відступають, лізуть і лізуть в мою голову…Уявляєш , мамо, аж за третім разом я іх прогнав !!!
– Ого, ти дуже відважно боровся і переміг !!! Я просто вражена ! Ти великий молодець !

Коханий чоловік прочитав , що дуже важливо навчити дитину висловлювати те, що вона відчуває. Тобто проговорювати свої емоції. З того часу ми обоє питаємо дітей , що вони відчували чи відчувають в певних ситуаціях. Особливо, коли розповідають про те, як пройшов їхній день в садочку . При цьому вартує не вбивати в дитині негативних емоцій, а дати можливість пережити злість, агресію , щоб вона в майбутньому могла вміти ці емоції проконтролювати та дати собі раду. Для виливання злості є така файна штука , як подушка. В моменти агресії даємо в руки і кажемо , що вона може побити подушку і злість втече, то після 6-8 ударів злість вивітрюється і дитина заспокоюється .
Немає універсального рецепту виховання дитини. Господь дав нам серце, щоб ми відчували і любили свою дитину та старалися в мудрий спосіб допомогти їй навчитися долати труднощі .
Сердитки !!!

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
Менеджер в sling-sling.com.ua – найкращі товари для малечі