Джерело сили !

Джерелом сили для мене завше є Господь !
Він провадить мене день за днем і крок за кроком . Коли відчуваю , що рутина починає ” засмоктувати ” , йду до джерела на Високому Замку . Тут ступала нога Богородиці … 30 листопада 1787 року о 12 год дня об”явилася людям Пречиста Діва Марія і подарувала це джерело . З того часу минуло цілу купу років…За часів радянської влади джерело забетоновували і намагалися всіма можливими способами зруйнувати, але вода пробивала бетон і помагала людям зберегти віру, що Господь є з ними … В наш час медики і санстанція страшать людей, що вода з джерела є непридатною для пиття …. Сумніваюся, що хоча б один з них пробував ту воду на смак. Розумію, що людям далеким від віри важко зрозуміти, як в такому забрудненому місті може текти джерело чистої води …..

Для мене ця місцина є особливою. Коли я почала вчитися у Львові , то перше чого потребувала була чиста вода. Я виросла в селі і від самого народження пила чисту криничну воду. Хлорована вода з крану для мене стала катастрофою глобального масштабу. Магазинна вода в пластикових пляшках була ніяка ….Вода з джерела смакувала і подарувала багато неймовірних прогулянок та роздумів .

А 7 квітня 2016 року моя мама купалася в джерелі і отримала від Бога зцілення від фарингіту, який лікарі марно намагалися полікувати протягом 6 місяців . Купатися в холоднющій воді , яка ломить кості – це довіряти Богові на всі 100 % і вірити в чудо.

Вчора я ходила по воді , віддаючи в Божі руки шалений ритм життя . Повернулася , як завше заспокоєна і наповнена силою та відвагою йти вперед.

Джерело сили !

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
Менеджер в sling-sling.com.ua – найкращі товари для малечі !!!