Мамо, тато, помоліться за мене !

Зранку синочок прокинувся , захрип , кашляє …
Молимося разом з чоловіком , а він притулився до мене і шепоче :
– Мамо, тату і за мене помоліться, щоб Ісус мене зцілив і я знову був здоровим !!!
Віра в Бога – це найкраще , що ми можемо подарувати дитині і для цього непотрібно надзусиль, особливих умов чи певного часу … Віру в Бога діти вже носять в своєму серці з дня їхнього зачаття . Нам батькам залишається тільки допомогти її зберегти . І на власному прикладі показати , що Господь присутній в кожній хвилині життя, що Господь помагає долати труднощі , помагає одужати з хвороби , що ми можемо молитися за інших людей . Такий приклад щоденного життя не дасть розчарування в майбутньому, бо навіть коли дитині буде важко чи складно , то в серці вона віднайде спокій. Серце нагадає, що Господь є з нею і що разом нестрашно навіть в найважчий день !!!
Ми не вчили своїх дітей молитися , вони самі навчилися, чуючи як мама і тато вголос промовляють Отче Наш чи Богородице Діво .
Ми брали їх на Літургію з дуже раннього віку – з трьох тижнів їхнього життя. Тепер недільна Літургія є для них невід”ємною частиною життя і вони знають, що Ісус чекає їх в гості кожної неділі і сумує за ними, якщо вони хворіють і не можуть піти . Нам дуже пощастило, що в нашій церкві є дитяча Літургія у зручний для батьків час . Що на ній ніхто не звертає увагу, коли маленькі діти не можуть всидіти на місці , коли вони бавляться машинкою чи лялькою, ходять взад-вперед від мами до дітей і навпаки. Діти вчаться одні від одних, що в церкві не розмовляємо голосно, щоб не заважати іншим молитися . Що в св.Причастю ми приймаємо Ісусика під виглядом хліба і що Ісусик живе в нашому серденьку.
Часом ми жартуємо з чоловіком, що діти набагато більше навчили нас яким є Бог і набагато більше подарували нам щирої віри , як ми змогли їм показати ….
Мамо, тато, помоліться за мене !

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
Менеджер в sling-sling.com.ua- найкращі товари для малечі