Все-ж таки сніжно-біла !

Все-ж таки сніжно-біла !
Коли я вчилася в університеті , то жила на вул.Братів Рогатинців. Через вікно я щодня бачила музей зброї Арсенал . Тоді там ще не було ресторану. Зранку я вилазила робити туди зарядку. По обіді вчилася видряпуючись на самісінький верх і час від часу споглядаючи, як малі хлопчаки ганяють футбола .
До універу я щодня ходила пішки , спочатку повертала до костелу на 5 хв привітатися з Ісусом під звуки органу і ранкової Месси і неквапно прямувала далі .
А потім був час на мрії . Я зупинялася коло вітрини магазину ГалІнвестМода і захоплено дивилася на весільні сукні , уявляючи яка б мені пасувала найліпше .
Всі сукні були прекрасні : і ніжно-голубі і з персиковим відтінком і з рожевим і кремові і звичайно сніжно-білі . Щоразу мені подобалася інакша сукня і решту дороги до універу я вже танцювала весільний вальс .
Всі три роки очно-заочного навчання , яке налічувало аж 5 сесій по 10 днів на рік я отак мріяла. Найдивнішим для мене було те, що в моїх мріях я не бачила нареченого , тільки сукня , звуки музики і вальс , чарівний весільний вальс ….

До Львова жити і працювати я повернулася вже за кілька років . І одного зимового дня з найліпшою колежанкою пішла вибирати собі весільну сукню . По дорозі розповіла їй про свої студентські роки і казкову вітрину з сукнями та мої щоденні мрії . І ось ми вже гортаємо каталог попиваючи чай в ГалІнвестМода. Я розумію, що неготова віддати за сукню навіть найгарнішу більше 5000 грн ( це був 2009 рік ), та серце наповнене спокоєм, немов моя мрія здійснилася …

Після того я довго міряла сукні вже в весільному салоні і вибрала все-ж таки сніжно-білу .

Коли прийшов наречений , щоб повести мене до шлюбу грав наш перший весільний вальс і я кружляла вже не в мріях , а по-справжньому !!!

Анничка Федунь
Кохана дружина
Щаслива мама
Менеджер в sling-sling.com.ua-найкращі товари для малечі