Всесвітній з’зд бісів

Всесвітній з'зд бісів

Ми не можемо заборонити християнам ходити до церкви. Ми не можемо заборонити їм читати Біблію. Ми не можемо заборонити їм єднатися в молитві з Богом. А щойно вони налагоджують зв’язок з Христом, ми вмить позбуваємося влади над ними. Тож хай вони ходять у свої церкви, однак ми вкрадемо їхній час, щоб вони, повсякчас заклопотані, не могли молитися і каятися з гріхів і розвивати свої стосунки з Христом.

І сатана продовжив далі:

– Ось що ви мусите робити. Ви повинні перешкодити їм ввійти в спільність з Богом і підтримувати цей зв’язок упродовж дня.

– Як нам це зробити? – загукали демони і біси.

– Задійте безліч способів, аби зацікавити їхній розум дрібницями і різними непотрібними справами. А головне – навійте їм прагнення до матеріальних благ і збагачення. Нехай вони побажають заробляти якомога більше грошей і купують собі машини, квартири, дачі. Спокушуйте їх витрачати і позичати. Брати багаторічні кредити і йти в неволю до банків. А коли запалає в них бажання до особистого збагачення, – не потрібен вже їм буде Христос.

Переконайте їхніх жінок затримуватися на роботі, а чоловіків – працювати 6-7 днів на тиждень і 10-12 годин на день, щоб їм ніколи було відвідувати церковні богослужіння, а вдома – молитися і читати Біблію, а особливо – доглядати свої сім’ї і виховувати дітей. Не давайте їм проводити час з дітьми, щоб вони, діти, вешталися від ранку до вечора на вулиці в поганому товаристві і перестали вчитися в школі – тоді нічого доброго з них не вийде.

Стимулюйте їхній мозок так, щоб телевізори і комп’ютери в їхніх оселях працювали без перерви, і вони цілісінький день сиділи біля них – тоді не матимуть вони часу на молитву. Стежте, щоб у кожній крамниці і ресторані світу лунала нехристиянська музика. Це затьмарить їхній розум і зруйнує єдність з Христом.

Розкладіть на столах у кав’ярнях безліч журналів і газет. Бомбардуйте їх розум новинами й рекламою 24 години на добу. Нехай дорогою додому вбирають в себе море рекламних щитів. Наповніть їхні потові скриньки рекламою, каталогами для замовлень поштою, інформаційними булетенями і прпозиціями безкоштовних товарів, послуг і даремних надій.

Показуйте в журналах і по телебаченню худеньких, гарненьких моделей, щоб чоловіки повірили у зовнішню красу і були невдоволені своїми жінками.

Зробіть так, щоб жінки надто перевтомлювалися і не могли любити своїх чоловіків уночі. Якщо вони не подарують своїм чоловікам любови, якої ті потребують, ті почнуть шукати її в інших місцях. Це швидко зруйнує їхні сім’ї!

На Різдво і Великдень відверніть їхню увагу святковою метушнею, телевізійними концертами і п’яним застіллям, щоби вони не вчили своїх дітей справжнього значення Різдва й Великодня.

І нехай навіть з відпустки повертаються втомлені. Зробіть так, щоб не мали вони часу поїхати на природу і помилуватися Божим творінням. Замість того, постійно і повсякчас посилайте їх виключно у парки розваг, на спортивні змагання, ігри, концерти і в кіно.

І нехай усі християни будуть постіно заклопотані, заклопотані. Заклопотані! Наповніть їхнє життя такою кількістю справ, щоб не мали вони часу шукати сили у Христа. Незабаром будуть вони жити і працювати, покладаючись лише на себе, жертвуючи своїм здоров’ям і сім’ями заради грошей. Це – запрацює! Це – чудовий план!

І біси й демони радісно вирушили виконувати це доручення.

http://kyrios.org.ua