Підтверджено чудо за посередництвом Папи Павла VI

12 грудня минулого року позитивну думку про повне і тривале зцілення, що неможливо науково пояснити, висловила комісія медичних експертів Конгрегації з канонізації святих.

20 грудня 2012 Бенедикт XVI підписав декрет про «героїчність чеснот» слуги Божого Павла VI, закриваючи тим самим процес канонізації. Для встановлення дати беатифікації не вистачало тільки визнання чуда.

Чудо зцілення сталося з ще ненародженою на той час дитиною, яка народилася в 90-ті роки XX століття в Каліфорнії. У молодої вагітної жінки лікарі виявили серйозні проблеми у плода. Побоюючись наслідків на мозок, які могли бути в таких випадках, лікарі запропонували їй єдиний «вихід» — аборт. Жінка відмовилася і вирішила народити, сподіваючись, за її словами, на заступництво Павла VI. Дитина народилася здоровою і ніяких наслідків хвороби досі не з’явилося.

Протягом минулого року йшли жваві дискусії навколо цього випадку, перш за все, в медичному середовищі, і недавній висновок експертів закрив цю справу. Це дає надію на швидку беатифікацію папи Павла VI.

За матеріалами: katolik.ru