Домашня Церква » Подружнє життя » Жінка в подружжі » 10 якостей справжньої жінки - погляд чоловіків.

 

10 якостей справжньої жінки - погляд чоловіків.

Автор: Мирон Шкробут від 13-05-2017, 23:52, переглянули: 10613

10 якостей справжньої жінки - погляд чоловіків.


Якою ж має бути справжня жінка?
Чоловіче бачення того, якою має бути справжня жінка.
Тому без зайвих передмов зустрічайте чоловічий погляд про справжніх жінок!
Справжня жінка повинна бути ...

1. Люблячою


Що б там не кричали феміністки, але для будь-якого чоловіка найголовніше якість в жінці - це здатність любити, дарувати своє тепло і ніжність. Вона може бути невимовно красивою / багатою / сексуальною, але якщо вона не вміє щиро любити свого чоловіка - вона навряд чи знайде справжні взаємні почуття.

2. Доброю

Великодушність - чоловіча якість, а доброта - жіноче. Вона повинна вміти прощати помилки, причому не тільки чужі, але й свої. Як казав Наполеон Бонапарт: "Красива жінка подобається очам, а добра серцю; одна буває прекрасною річчю, а інша скарбом ".

3. Жіночною

Вона повинна виглядати як жінка, і вести себе відповідно. Жіночність взагалі важко описати словами. Вона або є, або її немає. Але "баби- грім" - вимушений продукт природи - це не справжні жінки.

4. Мудрою і терпеливою

І мова йде зовсім не про отриманий дипломі або академічних знаннях. Тільки вроджена, природна мудрість, яка дозволяє дівчині дивитися вглиб людини і бачити суть речей, робить з неї справжню жінку. Вона на генетичному рівні розуміє закони природи і відносин. Вона вміє радіти життю.

5. Хорошим психологом

Інакше як вона зможе так віртуозно, майстерно управляти чоловіком? :) Вона розбирається в оточуючих людях, і розуміє чому вони так думають і роблять. Ця здатність, більшою мірою, дана всім жінкам від природи як інструмент у виборі чоловіка (батька її майбутніх дітей).

6. Вміти бути і беззахисною, і сильною

Але тільки поруч зі своїм чоловіком. Цим вона висловлює йому свою довіру. Але коли поруч немає хлопця, справжня жінка не опускає руки і не плаче про долю - вона сама будує своє майбутнє і вміє бути сильною.

7. Працьовитою

Їй подобається віддавати - своє тепло, свою працю. "Гламурні киці" при багатих "папіках", стурбовані лише покупкою нової пари чобіт ... ну ви розумієте, так? Працьовитість - це не стільки заробляння грошей (це залишимо нам, чоловікам), скільки турбота про будинок і дітей.

8. Господарською

У будинку у неї завжди прибрано, чоловік нагодований, а діти одягнені. Крапка.

9. Справедливою

Своєму чоловікові вона не дозволить здійснювати підлі і негідні вчинки. Сама вона, природно, до такого теж ніколи не опуститься.

10. Різною

Вранці, вона пахне свіжістю, вдень - смачними пирогами, а ввечері - дорогими парфумами. В залежності від ситуації і життєвих обставин вона може бути сексуальною, господарської, ніжною, милою, впертою, жорсткою, сильною, слабкою - вона вміє бути різною!

grehu.net
Теги: жінкаКатегорія: Подружнє життя » Жінка в подружжі

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: