Домашня Церква » Подружнє життя » Стосунки у подружжі » Ігри в стосунках, які руйнують подружнє щастя

 

Ігри в стосунках, які руйнують подружнє щастя

Автор: Мирон від 23-02-2018, 14:10, переглянули: 385

Багато хто грає в ігри, часом навіть не помічаючи цього, тобто ведуть нечесні відносини.
Дуже поширена гра: "у мене все гаразд!" Як припинити цю гру, як побудувати нормальні відносини і навчитися довіряти один одному.
Зволікання смерті подібне ... Чому деякі чоловіки вважають за краще грати в цю гру, яка не подобається ні їм самим, ні їхнім дружинам? Гра "прокрастинація" - зволікання або лінь? Давайте поміркуємо на цю тему і виробимо варіанти звільнення від цієї гри і шкідливої звички.
Гра "Хто винен?" Граючи в неї, багато хто відчуває спустошеність, відсутність поваги і визнання. А треба просто перестати в неї грати. Як?
Гра "МИЛИЙ МУЧЕНИК" грається в багатьох сім'ях. "Подивися як я втомився!" - каже один з подружжя. Йому підігрує "виснаженим ТРУДІВНИК": "А я взагалі вимотався весь !!!" Так хто-ж з них втомився більше? Чи є взагалі сенс у цій грі?
Ще одна гра, в яку грають подружжя. "Активатор" і "Демотиватор" - такі ролі нікому не подобаються. Але як же перестати грати в цю гру?
Гра, в яку грають подружжя: один - "незадоволений" - втягує іншого - " який надривається")). Обом гра не подобається, але як зупинити невдоволення одного і надривну працю іншого?

Як припинити ці ігри, як побудувати нормальні відносини і навчитися бути щасливими у циклі вебінарів Михайла і Надії Телепових

Категорія: Подружнє життя » Стосунки у подружжі

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: