Домашня Церква » Подружнє життя » Чоловік в подружжі » ШЛЯХ ДО СЕРЦЯ ЖІНКИ ЛЕЖИТЬ ЧЕРЕЗ ГІДНІСТЬ ЧОЛОВІКА

 

ШЛЯХ ДО СЕРЦЯ ЖІНКИ ЛЕЖИТЬ ЧЕРЕЗ ГІДНІСТЬ ЧОЛОВІКА

Автор: Олена Вострова від 26-02-2016, 22:29, переглянули: 1821

ШЛЯХ ДО СЕРЦЯ ЖІНКИ ЛЕЖИТЬ ЧЕРЕЗ ГІДНІСТЬ ЧОЛОВІКА


Як це не дивно може звучати, але шлях чоловіка до серця жінки починається з усвідомлення ним своєї власної гідності і розуміння того, що таке гідність жінки. Вміння мудро користуватись цим знанням винагороджує чоловіка тим, що жінка називає справжністю, і дає чоловікові ключі до її серця.

Для чоловіка природно пізнавати жінку,
брати її, володіти нею
і вести за собою.

Пізнавати жінку означає кохати її. Брати жінку означає брати відповідальність за неї. Володіти жінкою означає служити їй.
І велику владу над жінкою має той чоловік, який володіє знаннями про неї: її природу, гідність, сексуальність і в цілому – про її щастя.

Для жінки природно довіряти себе чоловікові,
віддаватися йому, упокорюватися перед ним
і йти за ним.

І щаслива та жінка, яка віддає себе гідному чоловікові.

Гідний чоловік цінує і захищає жіночу гідність.
Що означає захищати жіночу гідність?
Це означає захищати весь той скарб, який жінка має у собі, і її здатність передати його далі. Цей скарб – надбання роду, генетичний матеріал, який завжди оберігався родом жінки і її чоловіком. Захищати честь і гідність жінки, берегти її цноту – завдання будь-якого чоловіка незалежно від того, яка жінка перед ним.

Гідний чоловік – сильний. Його сила – фізична, інтелектуальна, духовна – викликає у жінки захоплення. Це та сила, якою вона пишається у своєму чоловікові. Це та сила, якій вона довіряє, бо відчуває, що вона ніколи не буде спрямована проти неї.

Сила гідного чоловіка завжди спрямована
на захисті жінки, її честі і гідності.

Гідність жінки – індикатор жіночого психологічного здоров’я. Ні для кого не секрет, і це є науково доведеним фактом, що психологічне здоров’я жінки є обов’язковою умовою для повноцінного розвитку її здібності кохати і бути коханою. Саме тому почуття власної гідності – найпривабливіша для справжнього чоловіка жіноча чеснота.

Гідність – одна з головних складових харизми. Це невід’ємна складова магнетизму чоловіка і чарівності жінки, що приваблюють і викликають захоплення...

Без гідності не можливе повноцінне кохання.

І саме від гідності чоловіка і гідності жінки, від того, наскільки розвинене почуття власної гідності кожного з них, залежить якість їхнього кохання, проявлення сексуальності зокрема і якість життя в цілому.

Олена Вострова
olenavostrova.com/Категорія: Чоловік в подружжі, Жінка в подружжі, Блог Олени Вострової, Поради психолога

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: