Домашня Церква » Життя в Ісусі Христі » Люби Мене така, яка ти є!

 

Люби Мене така, яка ти є!

Автор: Петро Гусак від 3-09-2017, 08:49, переглянули: 1246


Люби Мене така, яка ти є!

Заохочуючі слова Ісуса до Тебе


Я знаю твою нужду, боротьбу, пригніченість твоєї душі, слабкості твого тіла. Я знаю про твоє боягузтво, про твої гріхи, і тим не менше кажу тобі: „Дай мені своє серце, люби мене така, яка ти є!“ Якщо ти чекаєш, поки станеш ангелом, щоби віддатися любові, то не будеш Мене любити ніколи. Хоча ти і боягузка, коли йдеться про виконання твоїх обов’язків і вправляння в чеснотах, хоча ти часто падаєш в ті самі гріхи, яких би ти хотіла більше не робити, я не дозволяю тобі не любити Мене! Люби Мене така, яка ти є!

В кожен момент, у якій ситуації ти б не знаходилася, в ревності чи сухості, у вірності чи невірності, люби мене така, яка ти є! – Я хочу любові твого бідного серця; бо якщо ти чекатимеш, поки станеш досконалою, не будеш мене любити ніколи!

Чи Я би не міг з кожної зернини піску зробити серафима, сяючого чистотою, шляхетністю і любов’ю? Чи ж Я не Всемогутній? Однак якщо Мені подобається полишити ці чудові створіння в Небі, щоби надати перевагу нужденній любові твого серця – чи ж Я не є завжди паном своєї любові?

Дитино моя, дозволь мені любити тебе; Я прагну твого серця. Певно, що з часом я зміню тебе. Але нині Я люблю тебе таку, якою ти є, і бажаю, щоб і ти Мене любила така, яка ти є. Я хочу бачити, як з глибин твоєї нужди піднімається твоя любов!

Я люблю у тобі також і твої слабкості, я люблю любов бідних і нужденних. Я хочу щоби з цієї нужди постійно піднімався великий клич: „Ісусе, я люблю Тебе!“

Я прагну виключно і єдино співу твого серця; Я не потребую твоєї мудрості і твоїх талантів. Лише одне Мені важливо: бачити, що ти працюєш з любов’ю!
Я не прагну твоїх чеснот. Якщо би Я тобі їх дав – ти настільки слабка, що вони живили б лише твоє самолюбство. Але не журися тим. Я би міг призначити тебе для великих справ – але ні, ти будеш непотрібною слугою, і Я відберу в тебе навіть той мізер, що ти маєш, бо Я створив тебе тільки для любові.

Сьогодні Я стою перед дверима твого серця як жебрак – Я, Цар царів! Я стукаю і чекаю! – Поспіши відчинити Мені! Не покликайся на свою нужду. Якщо би ти вповні знала свою нужденність, ти би вмерла від болю.

Що ранитиме моє Серце, так це бачити, що ти у Мені сумніваєшся, що в тебе нема довіри до Мене. Я хочу, щоби ти навіть найнезначніший вчинок чинила тільки з любові до Мене. Я розраховую на тебе і на те, що ти подаруєш Мені радість!

Не журися тим, що ти не маєш чеснот – Я дам тобі мої. Якщо ти страждатимеш, Я дам тобі силу для цього. Якщо ти подаруєш Мені свою любов, я тобі дам стільки, що ти розумітимеш, що значить любити, далеко більше, аніж можеш собі вимріяти. Думай однак про те, щоби любити Мене – така, яка ти є!

Я дав тобі мою Матір. Віддай все – так, все – Її так чистому Серцю!

Що б не сталося, не чекай, поки станеш святою, щоби віддатися любові; ти б тоді не любила Мене ніколи. – А тепер іди!


Витяг з „Ecce Mater Tua“ № 268 (Mons. Lebrun), інші одкровення цій обдарованій ласкою душі невідомі!

З німецького перекладу італійського ориґіналу переклав Петро Гусак.


Merciful JesusКатегорія: Життя в Ісусі Христі, Молитва, Життя святих, Реколекції, Спадщина святих, Блог Петра Гусака

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: