Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Вдосвіта - в Кендлфорд /Lark Rise to Candleford/

Автор: Мирон Шкробут від 3-11-2016, 15:19, переглянуло: 1093

Вдосвіта - в Кендлфорд /Lark Rise to Candleford/Вдосвіта - в Кендлфорд /Lark Rise to Candleford/
Жанр: Драма
Період показу: 2008-2011 (завершений)
Країна: Великобританія
Режисер: Сьюзен Таллі, Патрік Лау
У ролях: Олівія Холлін, Сара Ланкашир, Джулія Савалья, Фергус Дрісдейл, Марта Мердок, Клоді Блейклі, Томас Різ Джонс, Джон Даглішь, Марк Хіп, Карл Джонсон.

Серіал розповідає про життя маленького англійського села Ларк Райз і сусіднього заможного містечка Кендлфорд в кінці XIX століття. Юна Лора Тіммінс з Ларк Райза знадходить місце поштарки в поштовому відділенні Кендлфорда і залишає рідне село. З цього моменту починається її розповідь про все, що вона бачила і чула: про протистояння і дружбу містечка і села, бідних і багатих, про любов і ненависть, слабкості і шляхетність жителів цього куточка зниклої вікторіанської Англії - фермерів, ремісників, дворян, службовців, комерсантів, про щоденне життя їх родин, сусідів, друзів і недругів.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Серіали

 

Знак Орла / Znak Orła/ (1978)

Автор: Мирон Шкробут від 2-10-2016, 23:40, переглянуло: 689

Знак Орла / Znak Orła/ (1978)Знак Орла / Znak Orła/
Жанр: Історія, Драма
Період показу: 1978
Статус: сезон 1 серій 14 (фінал)
Країна: Польща
Режисер: Губерт Драпелла
У ролях: Ярослав Маковський, Кшиштоф Колбасюк, Божена Адамек, Адам Бауманн, Ришард Філіпська, Войчех Алаборскі, Еліаш Кужемскі, Тадеуш Боровський, Бруно О'Йа, Олександрі Фогель

Сценарій фільму натхненний телевізійним фільмом Богдана Поремби "Гневко, син рибалки". Події серіалу, що відбуваються в 1308-1334 роках, розгортаються на тлі історичних подій, пов'язаних з об'єднавчою діяльністю Владислава Локетка. Головний герой - Гневко, син рибалок з-під Гданська, у якого бранденбургці вбили батьків. Спочатку він - дванадцятирічний підліток (в цій ролі - учень середньої школи Ярек Маковський), а пізніше - дорослий юнак (актор Кшиштоф Колбасюк). Більшість героїв переднього плану, серед яких діє герой "Знака Орла", мають свої прототипи в історії Польщі.

Категорія: Історичні фільми, Серіали

 

Кво Вадис? / Quo Vadis?/ (1985)

Автор: Мирон Шкробут від 2-10-2016, 23:18, переглянуло: 1569

Кво Вадис? / Quo Vadis?/ (1985)Кво Вадис? / Quo Vadis?/ (1985)
Жанр: Драма
Період показу: 1985 (завершений)
Статус: серія 1-6 (фінал)
Країна: Італія, Франція, Іспанія, Швейцарія, Великобританія, Німеччина
Режисер: Франко Россі
У ролях: Клаус Марія Брандауер, Фредерік Форрест, Христина Рейнес, Барбара Де Россі, Франческо Квінн, Марі-Терез Релін, Габріеле Ферцетті, Марко Ніколіч, Любиша Самарджич, Радомир Ковачевич.

Рим, 63 рік від Різдва Христового. Епоха правління Нерона. Могутню державу охоплено гоніннями на християн. У цьому середовищі жахливого терору зароджується любов між знатним патрицієм Марком Вініцієм і полоненою принцесою-християнкою Лігіею.

Категорія: Християнські фільми, Історичні фільми, Серіали

 

Отець Браун /Father Brown/ (1974)

Автор: Мирон Шкробут від 2-10-2016, 00:05, переглянуло: 796

Отець Браун /Father Brown/ (1974)Отець Браун /Father Brown/ (1974)
дивитися онлайн

Жанр: Драма, детектив
Період показу: 1974-
Статус: сезон 1, серії 1-13 (фінал)
Країна: Великобританія
Режисер: Пітер Джеффріс
У ролях: Кеннет Мор, Денніс Бургесс, Грем Кроуден

Отець Браун - католицький священик, в силу тих чи інших обставин опиняється в руслі розслідувань злочинів. Він ніби підкреслено протиставлений гордим, важливим, сильним - раз у раз що-небудь упускає, повзає по підлозі, весь час шукає свою парасольку. Він усюди як би непомітний, як би відсутній будучи присутнім. У отця Брауна немає зовнішньої дії - кілька швидкоплинних поглядів, малозначних реплік - і злочин розкрито. При цьому його найменше турбує, чи послідує за розкриттям злочину арешт злочинця. Отець Браун веде боротьбу не зі злочинцями, а зі злом, наслідком якого стають злочини ...

Категорія: TV "Домашня Церква" » Серіали

 

Сага про Форсайтів /The Forsyte Saga/ (1966)

Автор: Мирон Шкробут від 1-10-2016, 23:45, переглянуло: 656

Сага про Форсайтів /The Forsyte Saga/ (1966)Сага про Форсайтів /The Forsyte Saga/ (1966)
дивитися онлайн
Жанр: Драма
Період показу: 1966
Статус: сезон - 1, серій - 26 (фінал)
Країна: Великобританія
Режисер: Девід Гайлз, Джеймс Селлан Джонс
У ролях: Ерік Портер, Маргарет Тайзек, Найрі Дон Портер, Кеннет Мур, Сьюзен Хемпшир, Джон Уелш, Джозеф О'Конор, Джун Беррі, Меггі Джонс.

Піввікова історія родини Форсайт, починаючи з вікторіанської епохи до 1920-х років. Людські пристрасті: ревнощі, зради, відчуження, розлучення розкриваються на грандіозному тлі культурних, соціальних змін, політичного хауса і особистого добробуту.
Форсайт - міцний клан: пристрасть, краса, мистецтво - для них щось чуже, навіть небезпечне. Коли все це вторгається в згуртовану сім'ю разом з Ірен - дружиною одного зі «стовпів» Сомса і її другом, архітектором Босіні, починає розгортатися драма, яка зачепила всіх Форсайтів.

фільм прекрасно передає атмосферу тих епох, в яких розгортаються події. Повністю відповідає роману Дж.Голсуорси. Чудово підібраний акторський склад, відмінно втілив задум режисера.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Серіали

 

Менсфілд Парк /Mansfield Park/ (1983)

Автор: Мирон Шкробут від 1-10-2016, 23:12, переглянуло: 723

Менсфілд Парк /Mansfield Park/ (1983)Менсфілд Парк /Mansfield Park/ (1983)
дивитися онлайн
Жанр: Драма Мелодрама
Період показу: 1983-
Статус: сезон 1 серія 6 (фінал)
Країна: Великобританія
Режисер: Девід Гайлз
У ролях: Джіллз Ештон, Саманта Бонд, Девід Бак, Ліз Краузер.

Класична історія любові за романом Джейн Остін. «Менсфілд Парк» - чудова заміська резиденція сера Томаса Бертрама. У цьому бастіоні вищої британської аристократії 18 століття проживає його сім'я.

І тут же виховується Фанні Прайс, бідна родичка Бертрамів. Родичі ніколи не пропускають нагоди нагадати їй про її справжній стан в сім'ї. Лише кузен Едмунд ставиться до неї з любов'ю і турботою. Він один цінує її скромність, терпіння, доброту і силу характеру. Але чи зможе Фанні завоювати належне положення і в суспільстві і в серце чоловіка своєї мрії?

Категорія: TV "Домашня Церква" » Серіали

 

Дружини і дочки. /Wives and Daughters/ (1999)

Автор: Мирон Шкробут від 18-09-2016, 18:39, переглянуло: 851

Дружини і дочки. /Wives and Daughters/ (1999)Дружини і дочки. /Wives and Daughters/ (1999)
Жанр: Екранізація, мелодрама
Випущено: Великобританія, BBC
Режисер: Ніколас Рентон
У ролях: Джастін Уодделл, Білл Патерсон, Франческа Анніс, Майкл Гембон, Пенелопа Вілтон, Ентоні Хауелл, Барбара Флінн, Дебора Файндлей

Натхненна розкішна екранізація класичного роману Елізабет Гаскелл, визнаного шедевром англійської літератури.
Коли овдовілий батько 17-річної Моллі Гібсон вирішує одружитися знову, життя дівчини перетворюється в хаос. Моллі належить навчитися жити поруч з владною мачухою і неприборканою зведеною сестрою, розібратися в похмурих сімейні таємниці, випробувати палку пристрасть і стати жертвою любовних інтриг ...

Категорія: Гарні фільми, Серіали

 

Емма / Emma / (2009)

Автор: Мирон Шкробут від 18-09-2016, 18:19, переглянуло: 818

Емма  / Emma / (2009)Емма / Emma / (2009)
Жанр: Комедія, мелодрама, драма
Випущено: Великобританія
Режисер: Джим О'Хенлон
У ролях: Роберт Баферст, Луїз Ділан, Руперт Еванс, Ден Фреденбёрг, Майкл Гембон, Ромола Гарай, Темсін Грег, Джоді Мей, Джонні Лі Міллер

Емма Вудхауз - красива, розумна, екстравагантна дівчина. Дочка заможного поміщика, вона забезпечена і гарна. Емма молода, щаслива і безтурботна, тим більше що завжди може розраховувати на допомогу свого друга дитинства, великодушного і співчутливого містера Найтлі, який не соромиться її критикувати і до чиєї думки вона дійсно прислухається. Однак, у Емми є одна згубна звичка - намагаючись урізноманітнити своє дозвілля, дівчина допомагає своїм менш обдарованим долею подругам налагодити особисте життя, невпинно дає їм поради, підлаштовує «випадкові» зустрічі. Але незабаром виявляється, що сваха з неї нікудишня і тепер уже доля змушує її саму задуматися про особисте щастя.

Чудова екранізація роману Джейн Остін.

Категорія: Гарні фільми, Серіали

 

Кренфорд / Cranford/ (2007)

Автор: Мирон Шкробут від 18-09-2016, 18:03, переглянуло: 752

Кренфорд / Cranford/ (2007)Кренфорд / Cranford/ (2007)
Жанр: Драма, мелодрама, історичний, мінісеріал
Випущено: Великобританія, BBC
Режисери: Стів Хадсон, Саймон Кертіс
У ролях: Джуді Денч, Імелда Стонтон, Джулія МакКензі, Алекс Етел, Дебора Файндлей, Барбара Флінн, Джим Картер, Клоді Блейклі, Франческа Анніс, Емма Філдінг.

Екранізація 3-х романів Елізабет Гаскелл: "Cranford", "My Lady Ludlow", "Mr Harrison's Confessions".
Дія відбувається в англійському провінційному закутку, куди, однак, долітають відгомони великих змін, що відбуваються в країні. Довгий час Кренфорд славився, як притулок старих дів, поки в ньому не з'явився молодий доктор Харрісон і капітан Браун. Тим часом, Мері Сміт поселяється у міс Дебори Дженкінс - однієї з найповажніших левиць Кренфорд. Саме вона визначає, що "пристойно", а що "непристойно". У цьому містечку її вплив поширюється наі багатьох жінок ...

Категорія: Гарні фільми, Серіали

 

Римські загадки /Roman Mysteries/ (2007-2008)

Автор: Мирон Шкробут від 18-09-2016, 17:50, переглянуло: 1003

Римські загадки /Roman Mysteries/ (2007-2008)Римські загадки /Roman Mysteries/ (2007-2008)
Жанр: Драма, сімейний, фентезі, історичний, містика, пригоди
Режисер: Пол Маркус, Джилл Робертсон, Маркус Д.Ф. Уайт
У ролях: Гарі Стотт, Ребекка Брукс-Муррелл, Франческа Ішервуд, Елі Мачовер, Стефен Мейп, Наташа Барреро, Оін МакКарті, Сара Харріс Дейвіс, Джемі Бохеном, Міллі Бинкс

Дитячий телесеріал про пригоди чотирьох друзів, що живуть в древньому Римі.
Екранізація серії історико-пригодницьких бестселерів британської письменниці Керолайн Лоуренс. Серіал розповідає історію чотирьох юних друзів в Стародавньому Римі, які вічно потрапляють в різні пригоди - дочки римського торгового капітана Флавії Геміні, відпущеної нею на свободу рабині Нубії, їєврейського однолітка Джонатана, що живе по сусідству, і німого вуличного хлопчака Лупуса.

Категорія: Фільми для сімейного перегляду, Серіали

 
Назад Вперед