Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Секрет Терези - святої Терези з Лізіє

Автор: Мирон Шкробут від 2-10-2017, 20:10, переглянуло: 795

Секрет Терези - святої Терези з Лізіє120 років тому, 30 вересня 1897 року, в Лізьє (Франція) в затворі монастиря Босих Кармеліток померла молода черниця Тереза ​​від Дитятка Ісуса і Святого Обличчя, одна з найбільш шанованих святих XX століття і покровителька католицьких місій і місіонерів. Про її життя ми можемо дізнатися з автобіографії "Історія однієї душі". 1 жовтня 1997, 20 років тому, Папа Іван Павло II проголосив Cв. Терезу з Лізьє Учителем Церкви.
Студія "Кана" представляє документальний фільм "Секрет Терези", який розповість про Терезу словами тих людей, які здобули через її заступництво свій шлях, своє покликання і зміцнили віру в Христа, якому Тереза ​​присвятила себе повністю.
Фільм зроблений компанією Palio News srl, озвучено студією "Кана".

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

«Апостол єдності і віри»: фільм про св. Йосафата

Автор: Мирон Шкробут від 24-11-2016, 17:15, переглянуло: 1571

«Апостол єдності і віри»: фільм про св. ЙосафатаДокументальний фільм про ревного душпастиря, мученика за єдність з Апостольським престолом, св. Йосафата Кунцевича (1580 - 1623).

Понад 350 років Архиєпископа Полоцького особливо почитають вірні УГКЦ, а від 1963 р., з ініціативи Патріарха Йосипа (Сліпого), мощі святого знаходяться в соборі св. Петра в Римі.
Життя св. Йосафата Кунцевича, храми, ікони, чернечі згромадження під його святим іменем висвітлюються у фільмі «Апостол єдності і віри».
Фільм студії «Собор» 1996 р. Автор сценарію - Оксана Гайова. Нову редакцію та відновлення фільму здійснено у 2004-2005 роках Місією «Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ» за підтримки Владики Михайла (Гринчишина).
Стрічка входить до серії документальних фільмів «Подвижники віри Христової», присвячених історії УГКЦ у ХХ столітті.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

Святий Домінік - проповідник істини

Автор: Мирон Шкробут від 19-10-2016, 15:13, переглянуло: 874

Святий Домінік - проповідник істиниКороткометражний фільм “розповідає” про святого Домініка Гузмана, з нагоди 800-річчя Ордену Проповідників, який він заснував.

Категорія: Життя святих, Документальні фільми про святих

 

Свята Катерина Сієнська - та, яка несла мир

Автор: Мирон Шкробут від 5-10-2016, 08:53, переглянуло: 926

Свята Катерина Сієнська - та, яка несла мирдокументальний фільм про святу Катерину Сієнську - діву і Вчителя Церкви, покровительку Європи. .
Катерина Бенінкаса народилася у 1347 році. Вона була двадцять четвертою дитиною фарбувальника вовни з Сієни. Маючи 16 років, прийняла терціарську рясу св. Домініка. Жила глибоким, повним зречень, внутрішнім життям, але, разом з тим, мала сильний вплив на громадське життя тих часів. За її клопотанням Папа Григорій ХІ повернувся з Авіньйону до Рима. Свята Катерина вела широке листування, диктувала духовні роздуми. Померла у Римі 29 квітня 1380 року. Папа Павло VI оголосив її Вчителем Церкви.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

Андрей Шептицький - єпископ Станіславівський

Автор: Мирон Шкробут від 28-10-2015, 21:01, переглянуло: 785

 Андрей Шептицький - єпископ СтаніславівськийУ програмі "Знаки часу" ми познайомимо вас з діяльністю митрополита Андрея як Станіславівського єпископа. І хоча час перебування його на єпископській катедрі був коротким - 1 рік і 4 місяці, проте був насиченим і плідним. Ми пройдемося вулицями Івано-Франківська, місцями, які пов'язані з діяльністю митрополита, а також довідаємось про його цінний подарунок для нашого міста - особисту бібліотеку. В духовній розмові поспілкуємось з єпископом Лондонським Глібом Лончиною про роль і служіння єпископа.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

Зближаються часи

Автор: Мирон Шкробут від 17-10-2015, 20:41, переглянуло: 799

Зближаються часиДокументальна стрічка на основі послання Митрополита Андрея Шептицького "Зближаються часи" 1907 р.
Основною тематикою фільму є бачення Кир Андрея щодо справи відновлення єдності Церков, зокрема через відродження східного монашества в УГКЦ.

Над словами Митрополита роздумують владика Василій (Медвіт), УГКЦ та архиєпископ Петро (Петрусь), УАПЦ, о. д-р Іван Дацько, о. Теодозій Янків, ЧСВВ та ієромонах Григорій Планчак.

Фільм з архіву Прес-бюро УГКЦ 1994 р. Автор сценарію - Оксана Гайова. Стрічка входить до серії документальних фільмів "Подвижники Віри Христової", присвячених історії УГКЦ у ХХ столітті.

Категорія: Документальні фільми про святих, Документальні фільми

 

Український Миколай чудотворець. Віхи життя блаженного

Автор: vuspetro від 30-06-2015, 15:40, переглянуло: 1339

Український Миколай чудотворець. Віхи життя блаженного
27 червня 2001 р.Б. святий папа Іван Павло ІІ проголосив блаженними новомучеників Української Греко-Католицької Церкви. Очолив список блаженний Миколай Чарнецький, якого ще називають українським Миколаєм чудотворцем. Про нього ця коротенька розповідь.
ТВ Алилуя, 2015

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

До 150-ліття від дня народження Андрея Шептицького

Автор: vuspetro від 19-04-2015, 21:54, переглянуло: 1045

До 150-ліття від дня народження Андрея Шептицького
До 150-ліття від дня народження Андрея Шептицького Franko TV створило 4,5-хвилинний сюжет з цікавими фотографіями, фактами та промовою Митрополита.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

Богові і людям

Автор: vuspetro від 14-04-2015, 16:32, переглянуло: 937

Богові і людям
Фільм розповідає про дуже цікаву, визначну, духовно багату особистість Львівського митрополита Андрея Шептицького.

Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 

Хресний хід на Голготу

Автор: vuspetro від 7-04-2015, 08:44, переглянуло: 914

Хресний хід на Голготу
Документальний фільм про арешт ієрархії УГКЦ 11 квітні 1945 р.
Саме цього дня, за наказом сталінського режиму, було заарештовано Митрополита Йосипа (Сліпого) та всіх греко-католицьких єпископів у Львові та Станіславові.

В основі фільму рідкісні спогади Патріарха Йосипа (Сліпого), інтерв’ю репресованих священиків о. Володимира Мороза та о. Миколи Пристая, архівні матеріали з історії ліквідації УГКЦ та пастирське слово Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського. Оповідачем у фільмі виступує Архимандрит Любомир (Гузар).


Категорія: TV "Домашня Церква" » Документальні фільми про святих

 
Назад Вперед