Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Слуга Божий отець Франциск Бляхницький

Автор: Мирон Шкробут від 3-06-2012, 16:39, переглянуло: 2674

Слуга Божий отець Франциск БляхницькийСлуга Божий отець Франциск Бляхницький
- засновник Руху Світло-Життя


Життєпис
Дата і місце народження 24 березня 1921, Рибнік (Польща)
Дата і місце смерті 27 лютого 1987, Карлсберг (Німеччина)
Інкардинація Архиєпархія Катовицька
Священицьке рукоположення 25 червня 1950...

Категорія: Життя святих, о. Франциск Бляхніцький

 

ХРЕСНА ДОРОГА з отцем Франциском Бляхницьким

Автор: о. Олег Сартаков від 12-04-2017, 15:06, переглянуло: 3739

ХРЕСНА ДОРОГА з отцем Франциском Бляхницьким
Разом з Марією, Скорботною Матір’ю пройдемо цією хресною дорогою, яку пройшов Ісус Христос, щоб відкупити нас на Голготі.

Приєднаймо до цієї хресної дороги нашого Спасителя все те, що присутнє в нашій особистій хресній дорозі, а також проблеми, терпіння і ціле життя спільнот Руху, Відповідальних, справи Церкви і Батьківщини.

Під час кожного стояння будемо слухати слова Слуги Божого отця Франциска Бляхніцького.

Категорія: Молитва, Молитовник родини, о. Франциск Бляхніцький

 

СУЧАСНА ЛЮДИНА або велика єресь

Автор: Мирон Шкробут від 25-08-2016, 18:38, переглянуло: 3799

СУЧАСНА ЛЮДИНА або велика єресьЛюдина, як продукт сучасної цивілізації, являє собою дезінтегровану, внутрішньо розбиту, роз'єднану, некоординовану особу...

Категорія: Життя в Ісусі Христі, Слово душпастира, о. Франциск Бляхніцький

 

Перемінююча сила молитви

Автор: Мирон Шкробут від 10-08-2016, 20:29, переглянуло: 1861

Перемінююча сила молитви Перша і найважливіша справа в молитві, це позбутися власної волі, погодитись з тим, що те що наше буде перекреслене, а не намагатися за будь яку ціну нахилити Бога до того, щоб погоджувався з нашими намірами і планами. Це не легко для нашої натури. В основному її викривлення полягає на тому, що ми хочемо реалізувати наші наміри і плани, які тягнуть за собою рішення і вчинки. Щоб від цього відмовитись, потрібно для себе померти. Звичайно це не легко. Власне тому у нашому житті є багато молитов, які являються тільки словами або думками, але немає в них досвіду міці Бога в нашому житті.

Категорія: Молитва, о. Франциск Бляхніцький

 

Відважна віра чи життя жаби?

Автор: Мирон Шкробут від 4-06-2016, 15:49, переглянуло: 1875

Відважна віра чи життя жаби?
„Християнин це людина віри [...]. Всякий ризик є поза вірою. Отже, чи християнин може стати перед якимсь ризиком?

Категорія: Слово душпастира, о. Франциск Бляхніцький

 

Комісія кардиналів визнала героїзм чеснот о.Франциска Бляхніцького

Автор: Мирон Шкробут від 27-09-2015, 10:56, переглянуло: 738

Комісія кардиналів визнала героїзм чеснот о.Франциска Бляхніцького22 вересня 2015р. під час конгресу кардиналів Конгрегації у справах канонізацій був затверджений шлях канонічного дослідження героїчності чеснот Слуги Божого о. Франциска Бляхніцького.

Категорія: о. Франциск Бляхніцький, Новини Руху

 

Умови плідного свідоцтва про Христа

Автор: Мирон Шкробут від 6-08-2015, 17:11, переглянуло: 1038

Умови плідного свідоцтва про ХристаЯкщо будемо виконувати всі перераховані умови, то наше свідоцтво буде плідне і будемо переживати велику радість.
Тоді на питання: “Що ти важаєш за найрадісніше в своєму житті?” – зможемо відповісти:
“Те, що прийняв Христа, і що можу інших до Нього вести. Це найбільша радість у моєму житті і тому можу якнайкраще служити іншим людям моїм братам”

о. Франциск Бляхніцкий

Категорія: Слово душпастира, о. Франциск Бляхніцький

 

Віра і свідоцтво

Автор: Мирон Шкробут від 4-08-2015, 23:31, переглянуло: 1142

Віра і свідоцтвоВіра, якщо стає життям, стає свідоцтвом. Світло-віра – життя-свідоцтво. Завдяки вірі пізнаємо нову дійсність. Це пізнання завжди являється для нас світлом...
Віра яка не являється свідоцтвом, це мертва віра і невідомо, чи взагалі її можна назвати вірою. Віра з своєї натури вимагає свідоцтва як свого доповнення, тому що свідоцтво передусім є свідоцтвом того, що сама віра є чимісь живим і правдивим...

Категорія: Слово душпастира, о. Франциск Бляхніцький

 

Таємниця Слова Божого

Автор: Мирон Шкробут від 1-08-2015, 23:09, переглянуло: 1113

Таємниця Слова Божого
Тоді сказав Ісус на ввесь голос: «Хто вірує в мене - вірує не в мене, а в того, хто послав мене. І хто мене бачить, той бачить того, хто послав мене. Я - світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто в мене вірує, не перебував у темряві. Коли хтось мої слова слухає, а їх не береже, я його не суджу, бо я прийшов не судити світ, а спасти світ. Хто мене відкидає і слів моїх не приймає, має той суддю свого: слово, яке я вирік, судитиме його дня останнього. Бо не від себе вирікав я: Отець, який послав мене, дав мені заповідь, що мені казати і що промовляти. І я знаю, що заповідь його - життя вічне. Те, отже, що я кажу, кажу так, як Отець повідав мені.» (Іван.12:44-50)
А слово Боже росло і множилося. (Дії.12:24)
Прибувши в Саламіну, почали звіщати слово Боже в юдейських синагогах. (Дїї.13:5а)

Категорія: Святе Письмо, о. Франциск Бляхніцький

 

Харизма руху Світло-Життя у служінні віднови місцевої церковної спільноти

Автор: Мирон Шкробут від 1-08-2015, 20:52, переглянуло: 1090

Харизма руху Світло-Життя у служінні віднови місцевої церковної спільноти Надзвичайно важливо, щоб члени руху мали глибшу свідомість його харизми і вміли дати про неї своє свідчення. Ми постійно зустрічаємося з браком інформації, а навіть з дезінформацією на тему руху. Часом ми маємо справу зі свідомим поширенням певної помилкової інформації, а навіть наклепів. Багато людей доброї волі, справді відданих Церкві, мають різні застереження щодо руху, його окремих членів чи груп. Вони неодноразово обґрунтовані поставою конкретної людини чи конкретної групи, ще недозрілої. Однак, переважно їхнім джерелом є брак належної інформації. Більшість із цих людей, напевно, з великою радістю прийняли б цей рух і його програму, якби справді пізнали його. Отож, що ми повинні робити для того, щоб харизма руху була більш відомою, щоб інформативність була кращою? Це справа нелегка. Наш рух є дуже багатою та комплексною реальністю, він є проявом життя Церкви, а життя не можна помістити у схеми. Тому навіть люди, які глибоко вкоренилися в русі, відчувають труднощі, коли повинні в чіткий і стислий спосіб представити комусь його сутність.
В першій частині я хотів би, передусім, в якомога коротший спосіб, представити загально харизму нашого руху, щоб пізніше перейти до обговорення способів її реалізації в місцевій спільноті, тобто парафії. Щоб зрозуміти сутність харизми Руху Світло-Життя, ми мусимо спершу усвідомити джерела його натхнення. Ним є, передусім, те, що можна назвати основною харизмою нашого руху.

Категорія: Рух Світло-Життя » о. Франциск Бляхніцький

 
Назад Вперед