Домашня Церква » Обережно » Секти і єресі » Чорне братство - секта Догнала

 

Чорне братство - секта Догнала

Автор: Мирон Шкробут від 28-06-2015, 09:08, переглянули: 1435

Чорне братство - секта Догнала
Секта Догнала, пʼятьох лідерів котрої цього тижня на Львівщині затримала СБУ, - за своїм характером не релігійний рух, не секта, а політичне угрупування, запроектоване російською ФСБ.
Про це заявив дослідник секти Догнала Степан Павлюк у коментарі аналітично-інформаційній програмі «Погляд на тиждень» (щосуботи о 21:00 на телеканалі ZIK).

За словами дослідника, «політичний» характер діяльності «догналітів» відстежується давно.
«Догналітами опікувалася адміністрація Януковича, - переконаний Степан Павлюк. – А ще агресивним адептом «догналівців» була Оксана Білозір, вона із тодішнім генпрокурором Піскуном визволила бандюг, які хотіли завоювати будинок в Стрию. Завдяки піклуванню Білозір і Піскуна їх було відпущено».
Схожу думку висловлює і релігієзнавець Анатолій Бабинський.
«Коли до влади прийшов Янукович, їхня діяльність активізувалася. Вони робили ті ж посили, що і влада. У закликах «догналітів» чітко відстежувався проросійський настрій. Мовляв, Росія – це добре, захист і добре майбутнє», - говорить експерт.
Також Анатолій Бабинський нагадав, як секта Догнала підтримувала політику Януковича під час Майдану, та виступала проти євроінтеграції. «Шлях в Європу називали хибним, таким, де ми втратимо свою ідентичність. А от справжніми християнами - наголошували догналіти - є Янукович і Путін, і їх треба триматися», - додав релігієзнавець.
А вже під час АТО саме «догналіти» виявилися серед організаторів антимобілізаційного руху, організовували пікети матерів.
«Іде так звана гібридна війна, коли у хід ідуть різні фронти і засоби: з однієї сторони - гаряча війна зі зброєю, з іншої - психологічна війна. В арсеналі ворога є і оця бригада – догналіти - яка спрямована на те, щоб вносити деструкцію, прикриваючись ідеями релігійного об’єднання. По характеру її діяльності я бачу, що вона працює в інтересах Путіна і Кремля», - прокоментував політолог Юрій Шведа.
Нагадаємо, працівники СБУ 22 червня провели обшуки у приміщеннях жіночого та чоловічого монастирів Української правовірної греко-католицької церкви, більше відомої як «секта Догнала», у Брюховичах біля Львова та затримали п’ятьох наставників секти – громадян інших держав
Затриманим сектантам інкримінували порушення міграційного законодавства та випровадили за кордон.
Теги: сектаКатегорія: Обережно » Секти і єресі

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: