Домашня Церква » Наука Церкви » Спадщина святих » Підтверджено чудо за посередництвом Папи Павла VI

 

Підтверджено чудо за посередництвом Папи Павла VI

Автор: Влодко від 24-02-2014, 21:53, переглянули: 1105

12 грудня минулого року позитивну думку про повне і тривале зцілення, що неможливо науково пояснити, висловила комісія медичних експертів Конгрегації з канонізації святих.

20 грудня 2012 Бенедикт XVI підписав декрет про «героїчність чеснот» слуги Божого Павла VI, закриваючи тим самим процес канонізації. Для встановлення дати беатифікації не вистачало тільки визнання чуда.

Чудо зцілення сталося з ще ненародженою на той час дитиною, яка народилася в 90-ті роки XX століття в Каліфорнії. У молодої вагітної жінки лікарі виявили серйозні проблеми у плода. Побоюючись наслідків на мозок, які могли бути в таких випадках, лікарі запропонували їй єдиний «вихід» — аборт. Жінка відмовилася і вирішила народити, сподіваючись, за її словами, на заступництво Павла VI. Дитина народилася здоровою і ніяких наслідків хвороби досі не з'явилося.

Протягом минулого року йшли жваві дискусії навколо цього випадку, перш за все, в медичному середовищі, і недавній висновок експертів закрив цю справу. Це дає надію на швидку беатифікацію папи Павла VI.

За матеріалами: katolik.ruКатегорія: Наука Церкви » Спадщина святих

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: