Домашня Церква » Наука Церкви » Слово душпастира » Глава УГКЦ: «Як колись сім’я рятувала Церкву, так і сьогодні Церква має рятувати сім’ю»

 

Глава УГКЦ: «Як колись сім’я рятувала Церкву, так і сьогодні Церква має рятувати сім’ю»

Автор: Мирон від 19-11-2014, 23:54, переглянули: 712

Глава УГКЦ: «Як колись сім’я рятувала Церкву, так і сьогодні Церква має рятувати сім’ю»
Єпископи УГКЦ, РКЦ в Україні та Мукачівської греко-католицької єпархії відбули спільні реколекції.
У коментарі для Радіо Ватикану Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відзначив, що спільні духовні вправи єпископів України – дуже важливі, «оскільки спільна духовна дорога, спільний духовний досвід є глибокою духовною основою спільної братерської діяльності й служіння наших владик в Україні».
Реколекції закінчилися щорічної братньою зустріччю, на якій владики мали можливість поспілкуватися на актуальні душпастирські теми непростого часу в Україні. Темою братньої зустрічі була родина, сім’я. Тема сім’ї є відгомоном Папського Синоду, який нещодавно завершився.
«Ми сьогодні спостерігаємо не тільки в Україні, а й у Європі і в усьому світі дуже глибоку кризу інституції сім’ї як такої, – каже Блаженніший Святослав. – Владики на Синоді в Римі говорили про те, що сьогодні більша частина шлюбів, навіть тих, які укладені в церкві, розпадаються. Близько 70 відсотків дітей виховуються не в сім’ї. Ми в Україні, особливо тепер, відчуваємо, наскільки цінною є сім’я, інституція сім’ї».

«Знаємо, – розповів Глава УГКЦ, – що в часи переслідування Церкви сім’я врятувала Церкву. Усі ми навчилися молитися від наших батьків. Ми в сім’ї перейняли нашу віру. Як колись сім’я врятувала Церкву, так сьогодні Церква має рятувати сім’ю задля майбутнього, - майбутнього і Церкви, і українського народу, і Української Держави».
Реколекції провадив владика Яцек Пиль, Єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії, який перебуває в Сімферополі. «Владика є свідком віри. Він бачить, як непросто сьогодні бути католиком у Криму. Так само непросто бути католиком в окупованій частині Донбасу», – зазначив Архиєрей.
Блаженніший Святослав подякував нашим вірним, які «твердо тримаються своєї матері-Церкви, бо бачать, що віра в Бога – це та сила, яка допоможе подолати всі труднощі земного життя». «Ми намагатимемося зробити все для того, аби душпастирі були зі своїми вірними», – запевнив Глава Церкви.


Департамент інформації УГКЦ

джерело: http://news.ugcc.ua/Категорія: Наука Церкви » Слово душпастира

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: