Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Чи ви впевнені що це справжнє кохання?

Автор: брат Любомир Кушнір від 3-08-2017, 09:02, переглянуло: 440

Чи ви впевнені що це справжнє кохання? Молодих людей цікавить питання:
Чи прийшло вже справжнє кохання? Як поводитися, щоб кохання не загинуло? Яка різниця між коханням і пристрастю?
Для взаємного кохання потрібно три основи:
а) Ви повинні розуміти кохану особу, визнаючи усі особливості її характеру і те що ця особа відрізняється від вас;
б) ви повинні її прийняти з таким характером;
в) ви повинні надихнути на високе духовне життя настільки, наскільки ця людина є здатною це осягнути Лише, коли ці умови існують, то можуть чоловік і жінка бути впевненими що до них прийшло кохання. Ці умови неможливо досягнути за один день, це вимагає клопіткої праці з обох сторін, замічаючи потреби особи і на це відкликатися. Можете вважати себе щасливою людиною, коли вступаєте в шлюб впевненими у міцній основі взаємного кохання. Щоби ця основа перетворилася на щось більш значне і міцне, ви повинні будете підкріплювати її постійно і захищати від вітрів та інших небезпек...

Категорія: Сторінка для молоді

 
 

Що є справжнім щастям?

Автор: брат Любомир Кушнір від 26-05-2017, 16:22, переглянуло: 559

Що є справжнім щастям?Якщо запитати людей що таке щастя? То у більшості випадків відповіді будуть такі: щастя це – мати: дівчину (хлопця), сім’ю, дітей, друзів, багатство... Але чи цього, чого більшість людей прагне, достатньо для повного щастя людини?... може здаватися, що людина не сотворена, щоб бути щасливою, що щастя – це якась ілюзія, яку завжди можна лише прагнути, ніколи не досягнувши, що щастя, це велике багатство, яке людина отримує, щоб потім ще дорожче за нього віддавати.
Невже Бог, як люблячий батько, який може все передбачити, не передбачив для кожної людини щастя?... Можливо, це людям самим необхідно подбати про своє щастя, адже тепер у світі справедливості і правди немає, і треба жити як усі люди, щоб жити, а не існувати?

Категорія: Життя в Ісусі Христі, Сторінка для молоді

 

Щаслива сім'я! Чистота відносин! Тиск однолітків! - Інтерв'ю з Лікою Роман.

Автор: брат Любомир Кушнір від 7-05-2017, 19:20, переглянуло: 127

Міс Украина 2007" розповідає про те, що у ХХІ віці не застаріли такі поняття як вірність і незайманість. Про те, як побудувати на міцному фундаменті сім'ю і як протистояти тиску однолітків. https://i.ytimg.com/vi/1mZnqc2o4Xo/hqdefault.jpg

Категорія: Сторінка для молоді, Відео-галерея

 

Заборонена тема

Автор: брат Любомир Кушнір від 4-05-2017, 23:38, переглянуло: 115

Дошлюбні статеві відносини. Якщо не зберігати дошлюбну чистоту, то серце втрачає щораз більше здатність любити.
Що робити, коли кохана особа вимагає "доказу любові"...
"Наше серце чимось подібне на скотч - липку стрічку, яка має прекрасну клейку здатність. Але що станеться з цією клейкою стрічкою, якщо її приклеювати багато разів до різних предметів? Все просто, вона тратить клейку здатність, тому що на ній залишаться відбитки сміття тих предметів, до яких ми її приклеювали. Так само і наше серце: якщо ми «клеїмося» до одної дівчини, до другої, до третьої.., і потім зустрічаємо ту, з якою хочемо створити щасливу сімю, на все життя, ми розуміємо, що щось «не клеїться».

Категорія: Сторінка для молоді

 

Біла ворона

Автор: брат Любомир Кушнір від 4-05-2017, 23:03, переглянуло: 192

Біла ворона
Міс України 2007р - Ліка Роман. "Чому варто зберігати дошлюбну чистоту? Лише жива риба здатна пливти проти течії..."

Категорія: Сторінка для молоді

 

Чи робити аборт?

Автор: брат Любомир Кушнір від 4-05-2017, 23:01, переглянуло: 111

Часто ми просто не розуміємо ціни маленького життя, не знаємо чого насправді воно вартує. Є багато виправдань і несуттєвих причин, щоб не прийняти цей дар Божий і лише одна для того щоби бути за нього вдячним.
Необачний вчинок, відкинення рідних, підтримка Богородиці та благородних людей у гарному свідченні про збереження життя...

Категорія: Захист життя, Сторінка для молоді

 

СЕКС БЕЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Автор: Мирон від 3-05-2017, 16:53, переглянуло: 2168

СЕКС БЕЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІШкала цінностей людини зазнала численних змін, втративши відносини з визначальною цінністю, якою є Бог (…).
Отож прагнення щастя перетворюється у прагнення задоволень, щораз легших і коротших.
Наприкінці цієї дороги, замість очікуваної повноти, людину огортає втома, внутрішнє спустошення і розчарування у житті

Категорія: Статеве життя у подружжі, Сторінка для молоді

 

ПРОБЛЕМИ ПІДЛІТКІВ. ТИСК І ВІДКИНЕННЯ ОДНОЛІТКІВ

Автор: брат Любомир Кушнір від 1-05-2017, 14:32, переглянуло: 205

Підлітки стикаються з тиском що говорити, як одягатися, приєднуватися до певних груп і пробувати деякі речі. Відхилення від того, що вважається нормальним і популярним, підлягає висміюванню і відкиненню... Ось свідчення однієї дівчини-підлітка щодо компаній. «Останніми роками я перебувала в різних дворових компаніях. Компанія - це на перший погляд круто. Там можна повеселитись, побути з друзями, думати, що ті друзі тебе завжди підтримають, коли дійсно потребуєш допомоги. Тобі там дійсно цікаво, тому що ти не один і думаєш, що з ними, як за скалою...

Категорія: Сторінка для молоді

 

Дошлюбна чистота. Чому варто чекати?

Автор: брат Любомир Кушнір від 26-04-2017, 23:56, переглянуло: 471

Дошлюбна чистота. Чому варто чекати?Чи варто у наші часи чекати із сексом до шлюбу?
Сьогодні для багатьох молодих людей є дуже актуальне питання: «Для чого чекати із сексом аж до шлюбу, це такі чудові роки життя і сам Бог дає дар статевості, щоб людина ним користала для приємності, тому чому я маю собі в цьому відмовляти?», Інколи молодь не хоче цього, що відчуває соромним і невчасним, але не вміє сказати «НІ», не знає як повестися, щоб протиставитися егоїзму та розбещеності.
Тож спробуємо знайти відповіді і допомогти у вищеописаних проблемах, сподіваючись, що це допоможе хоча б одній людині бути щасливою і зберегти любов.

Категорія: Сторінка для молоді

 
Назад Вперед