Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
 

Усі методи і стилі вирішення конфліктів є хорошими, але все залежить від ситуації, – християнський психолог

Автор: Мирон Шкробут від 14-01-2020, 08:31, переглянуло: 50

Усі методи і стилі вирішення конфліктів є хорошими, але все залежить від ситуації, – християнський психолог Конфлікт присутній у нашому житті, хочемо ми цього чи ні. Більше того – це можливість руху вперед, через вирішення завдань, які ставить перед нами життя, стосунки і наш особистий розвиток. Про те, що конфлікт, сам по собі, не є чимось поганим, а лише викликом до вирішення назрілих проблем, йшлося у попередніх програмах «Психологічної порадні» за участі християнського психолога Лідії Кондратик. Завершення цієї теми – про стилі вирішення конфліктів, які розглядаються як інструментарій у певних ситуаціях.
Попередня заувага – універсального інструменту на всі випадки не існує. Тому – будьмо уважні.

Категорія: Стосунки у подружжі, Блог Лідії Кондратик

 

Ми не сваримося лише з чужими людьми. Якщо людина близька, конфлікти будуть

Автор: Лідія від 22-12-2019, 17:07, переглянуло: 342

Ми не сваримося лише з чужими людьми. Якщо людина близька, конфлікти будутьКонфлікт у звиклому розумінні – те, чого потрібно уникати, щось погане. Але чи можна зовсім уникнути конфліктів у стосунках? І, головне, чи потрібно це? Адже конфлікт, сам по собі, лише виявляє проблему, а, отже, дає шанс її вирішити. Як саме – у черговій програмі «Психологічної порадні» із циклу про подружні стосунки говорила християнський психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Стосунки у подружжі, Блог Лідії Кондратик

 

Як помилки в зошиті впливають на кількість розлучень…

Автор: Мирон Шкробут від 7-12-2019, 19:57, переглянуло: 803

Як помилки в зошиті впливають на кількість розлучень…З дитинства ми перетягуємо в доросле життя всі наші звички і навички і не всі з них служать нам добру службу...

Категорія: Стосунки у подружжі, Жінка в подружжі

 

Як зрада стає можливою

Автор: Мирон Шкробут від 1-12-2019, 20:46, переглянуло: 406

Як зрада стає можливоюВипадки, коли партнер за одну ніч перетворюється на перелюбника, рідкісні. Як правило, зрада починається неусвідомлено, відбувається повільно і насилу піддається розпізнаванню. Тому нам здається, що більшість випадків адюльтера відбуваються спонтанно і виникають як би з нізвідки.
Часто говорять, що однією з причин зради буває те, що і чоловік і жінка не приділяють досить уваги один одному, а усі стосунки час від часу потребують «тюнінгу», подібно до автомобілів. У цьому є велика частка істини, оскільки навіть якщо ви купите машину своєї мрії, через десять років вона перетвориться на розвалюху, якщо ви не будете доглядати її належним чином. Але люди - не машини! І хоча брак уваги відіграє важливу роль в незадоволенні сімейним життям, цього недостатньо, щоб відправити одного з подружжя до чужих обіймів...

Категорія: Подружнє життя » Стосунки у подружжі

 

Однією із причин насилля в сім’ї є занижена самооцінка – як агресора, так і його жертви, – християнський психолог Мирон Шкробут

Автор: Мирон Шкробут від 29-11-2019, 12:09, переглянуло: 679

Однією із причин насилля в сім’ї є занижена самооцінка – як агресора, так і його жертви, – християнський психолог Мирон ШкробутТема, яка у нашому суспільстві донедавна замовчувалася і вважалася приватною, – насилля в сім’ї. Йдеться, зокрема, про фізичне насилля чоловіка щодо дружини й дітей. Проблема була і є, але визнавати її, говорити про неї завжди непросто. Чому виникає такий тип стосунків між близькими людьми і що у таких випадках робити? Про це у програмі «Психологічна порадня» на Живе радіо Воскресіння] говорив християнський психолог Мирон Шкробут.

Категорія: Подружнє життя » Стосунки у подружжі

 

Стратегія вирішення конфліктних ситуацій в шлюбі

Автор: Мирон Шкробут від 29-11-2019, 11:55, переглянуло: 554

Стратегія вирішення конфліктних ситуацій в шлюбі Стосунки в шлюбі — дуже родючий грунт для різного роду гніву. Шкідливі наслідки гніву особливо руйнівно впливають на шлюб через дуже близькі стосунки між подружжям. Але подружні пари можуть навчитися тверезо і розумно підійти до подолання гніву. Власне кажучи, їм доведеться навчитися цьому, якщо вони хочуть зберегти сім'ю. Я не говорю, що це просто. Я лише стверджую, що це необхідно і що будь-якій парі під силу впоратися з цим завданням.
Існує шість кроків, які допоможуть вам впоратися з гнівом проти вашого партнера. Майже усе це слід узяти на озброєння, перш ніж виникне гнів. І тоді ви зможете, діяти за заздалегідь засвоєною вами схемою, спокійно і упевнено направити обговорення конфлікту в правильне русло.

Категорія: Стосунки у подружжі, Чоловік в подружжі, Жінка в подружжі

 

Як розпізнати агресора в стосунках

Автор: Мирон Шкробут від 22-11-2019, 19:19, переглянуло: 1411

Як розпізнати агресора в стосункахЯкщо ви відчуваєте страх перед тим, з ким ви живете або працюєте, перед членом сім'ї або колегою, то це - ознака нездорових стосунків. Якщо ви відчуваєте сильну невпевненість, не смієте бути самими собою і помічаєте, що хтось пробує вас подавити, - ви маєте бути пильні і стежити за словами і вчинками цієї людини.

Категорія: Подружнє життя » Стосунки у подружжі

 

"Поживемо разом до шлюбу" - причини і наслідки такого рішення

Автор: Лідія від 19-11-2019, 19:58, переглянуло: 737

"Поживемо разом до шлюбу" - причини і наслідки такого рішення Чому питання дошлюбної чистоти не є ані пуританством, ані старожитністю, яка залишилася у минулому? Церква говорить про стосунки у шлюбі, у яких є Боже благословення. Лідія Кондратик, як психолог, пояснює, чому така вимога (чи побажання) має раціональне зерно і пояснення. Питання, звісно, ширше, ніж власне ця сторона людських стосунків – йдеться про відповідальність, цінності тощо. Це – ще одна програма «Психологічної порадні» на Живе радіо Воскресіння із циклу на цю тему.

Категорія: Стосунки у подружжі, Блог Лідії Кондратик

 

Секрети домашнього насилля. Чому скривджені не полишають кривдника.

Автор: Мирон Шкробут від 19-11-2019, 16:53, переглянуло: 63

Секрети домашнього насилля. Чому скривджені не полишають кривдника.Леслі Морган Штайнер була в "шаленій любові" - тобто шалено закохана в людину, яка часто її зневажала і загрожувала її життю. Штейнер розповідає темну історію своїх стосунків, виправляючи помилки, які багато людей дотримуються щодо жертв домашнього насильства, і пояснює, як ми всі можемо допомогти порушити тишу.

Категорія: Стосунки у подружжі, Корисні Поради

 
Назад Вперед