Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Трансляція богослужень у храмах УГКЦ наживо

Автор: Мирон від 17-04-2017, 09:29, переглянуло: 324

Трансляція богослужень у храмах УГКЦ наживоЦерква Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів)

Церква св. свщм. Йосафата

Церква Матері Божої Неустанної Помочі (Львів)

Церква Успення Пресвятої Богородиці (Тернопіль)

Церква Матері Божої Неустанної Помочі (Тернопіль)

Церква Свв. Петра і Павла(м. Новояворівськ)

Категорія: Життя в Ісусі Христі » Літургія

 

СВЯТА ЛІТУРГІЯ В АПОСТОЛЬСЬКИХ ЧАСАХ

Автор: Мирон від 5-04-2017, 10:45, переглянуло: 1728

СВЯТА  ЛІТУРГІЯ  В  АПОСТОЛЬСЬКИХ  ЧАСАХЧасто постає питання: як апостоли правили св. Літургію, як виглядала Літургія в апостольських часах?

Категорія: Літургія, Пізнай свій обряд

 

Великий Канон Святого Андрея Критського (повний)

Автор: vuspetro від 27-02-2017, 06:53, переглянуло: 1737

Великий Канон Святого Андрея Критського (повний)
Великий Канон Святого Андрея Критського
Це богослужіння молимося на Великому Повечер'ї у перші чотири дні Великого Посту. Служить о. Руслан Грех, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці (Львів - Сихів)..

Категорія: Літургія, Пізнай свій обряд

 

ТАЄМНИЦЯ ЄВХАРИСТІЇ (за об’явленнями Каталіни Рівас)

Автор: Мирон від 6-09-2016, 14:57, переглянуло: 2065

ТАЄМНИЦЯ ЄВХАРИСТІЇ (за об’явленнями Каталіни Рівас)Каталіна Рівас, жителька м. Кохабамба (Болівія).Закінчила тільки середню школу, тому коли почала записувати тексти про Муку Господа Ісуса, про Євхаристію, про Небо – це було великим дивом. Каталіна призналась, що чує голос Господа Ісуса і записує тільки те, що чує від Нього.

У 1994 коли Каталіна молилась під Хрестом відчула прагнення цілковитого віддання Ісусові. Побачила тоді велике світло, котре пронизало її долоні і стопи, залишаючи криваві рани. Почула голос: «Радій з приводу дару, котрим я обдарував тебе.» З того моменту на її тілі появилися стигмати (на чолі, долонях, стопах і в боці), а Каталіна терпіла муку агонії поєднуючи їх з терпінням Ісуса на Хресті. Свідком цього випадку був у першу п’ятницю січня 1996р. лікар Рікардо Кастаньон, свідоцтво якого спричинилося до того, що пережиття Каталіни визнали за правдиві.

Каталіна Рівас записує слова, скеровані до цілого світу. Господь Ісус сказав їй: «Вічна любов шукає душі, котрі можуть сказати по-новому, про старі, але добре знані істини. Хто скористається і прийме їх – допоможе і іншим черпати з них благодаті. Хто їх не розуміє, той надалі є невільником злого Духа.

Категорія: Літургія, Відео-галерея, Християнські фільми

 

Молитва перед Причастям: битися в груди чи хреститися?

Автор: Andrej_PSS від 29-04-2016, 12:28, переглянуло: 933

Популярно звана "Молитва перед Причастям" насправді є сукупністю кількох молитов, якими готують себе до прийняття Святих Дарів і священики, і вірні:

Молитва перед Причастям: битися в груди чи хреститися?

Категорія: Життя в Ісусі Христі » Літургія

 

Служебник на Страсний тиждень

Автор: Andrej_PSS від 29-04-2016, 12:09, переглянуло: 866

Хто, не вельми вміє користуватись молитвословом, або його немає, може скористатись для приватного вжитку наступним документом, що є у форматі PDF, якщо ваш гаджет підтримує PDF, то ви спокійно можете собі його закачати і користати з служебника:

Служебник на Страсний тиждень

Категорія: Літургія, Пізнай свій обряд

 

Мараната!: Потреба спільнотної епіклези

Автор: Петро Гусак від 18-04-2016, 16:40, переглянуло: 611

Мараната!: Потреба спільнотної епіклези


Категорія: Життя в Ісусі Христі, Літургія

 

Читання в часі великого посту на 6-у часі.

Автор: Andrej_PSS від 4-04-2016, 15:38, переглянуло: 494

На протязі всього великого посту читається на паремії 6-го часу книга пророка Ісаї, що практично повністю прочитується до Страсної Седмиці.
Саме на книгу Ісаї, найбільше посилаються в Новому Завіті. У пророцтвах Ісаї, можна знайти всю благовість про втілення Христа, Його смерть, погребення, Воскресіння, Зіслання Святого Духа, покликання поган та друге пришестя Христове та суд; а також повчання:про хробака, який не вмирає; про вогонь, який не вгасає. Пророцтва Ісаї є пройняті духом Євангелія - Благовісті. Пророцтва названі «баченнями», оскільки «він бачив славу Його» - славу Спасителя - «і про Нього» (Ів 12:41).
Читання в часі великого посту на 6-у часі.

Категорія: Життя в Ісусі Христі » Літургія

 

Устав богослужінь Вечірні, Утрені й Божественної Літургії

Автор: Andrej_PSS від 6-01-2016, 23:52, переглянуло: 1650

Духовенство та вірні УГКЦ повинні зберігати Устав богослужінь (Вечірні, Утрені й Божественної Літургії, виданий в Римі у 1953 році), який був поданий Римським Апостольським Престолом для Східних Церков. Всіх, хто має служіння пов'язане з слугуванням коло Св. Жертовника, прошу переглянути Устав, а особливо звернути увагу на те, що стосується Вашого служіння.

Категорія: Життя в Ісусі Христі » Літургія

 

КУЛЬТ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В НАШІЙ ЛІТУРГІЇ

Автор: Мирон від 1-12-2015, 22:54, переглянуло: 2184

КУЛЬТ  ПРЕСВЯТОЇ  БОГОРОДИЦІ  В  НАШІЙ  ЛІТУРГІЇОдною з найкращих рис традиції Східньої Церкви є давнє і постійне, глибоке і загальне почитання Пречистої Діви Марії. Це почитання тягнеться золотою ниткою від апостольських часів аж до сьогодення.
Головне джерело цього Марійського культу — це наша Східня Літургія. Під Літургією розуміємо тут не тільки св. Безкровну Жертву Служби Божої, але й ціле наше церковне правило, параклис, акафісти і молебні. В нашій східній Літургії криється увесь культ і все Марійське богословіє Східної Церкви. Тож поясняючи св. Літургію, хочемо взяти до уваги і культ Пресвятої Богородиці в нашій Літургії...

Категорія: Марія Мати Церкви, Літургія

 
Назад Вперед