Про образу

Автор: Лідія від 25-07-2016, 11:08, переглянули: 718

Неможливо бути мужнім чоловіком чи мудрою жінкою, якщо живеш з образою. Неможливо бути відповідальним дорослим, якщо перебуваєш в позиції жертви, вважаючи цей світ несправедливим. Адже ця позиція обумовлює власну неспроможність змінити ситуацію, а отже вимушеність власних терпінь і страждань.
Ми всі потребуємо любові і прийняття, це є життєві базові потреби. І ми намагаємося задовільнити їх, як можемо і як вміємо.

В позиції жертви ми досягаємо цього через жалість, описуючи іншим людям свою життєву ситуацію та розповідаючи про свої терпіння та страждання. Нам здається, що любов і прийняття потрібно заслужити, а отже нам необхідні випробування і різні складні ситуації. І ми терпимо і страждаємо, часто навіть не розуміючи, що саме ці ситуації Бог допустив для нашого зростання, для певної внутрішньої зміни, для нашого розвитку.

І це є власний вибір кожного, чи прийняти певну ситуацію і як саме прийняти. В позиції жертви ми "приймаємо" неприємну ситуацію, як несправедливість світу, тому мусимо терпіти. В позиції зрілого дорослого ми приймаємо ситуацію як певний урок, певну можливість щось зрозуміти, перш за все в собі. В позиції зрілого дорослого ми беремо відповідальність за себе, за своє життя і свої уроки життя.Категорія: Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: