Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Лідія Кондратик

Автор: Лідія від 30-06-2018, 12:32, переглянуло: 1246

Лідія Кондратик- Християнський психолог, соціолог, кандидат соціологічних наук

- Викладач кафедри Історії та теорії соціології Львівського національного університету імені Івана Франка

- Практикуючий психолог

- Індивідуальні консультації особисто та по телефону чи скайпу (з жителями інших міст)

- Веду групи "Жіночі посиденьки" та "Мамусі в декреті" (особисто чи в Скайпі) для підтримки, наповнення, розвитку і просто відпочинку в жіночому колі

- Проводжу семінари та тренінги різної тематики стосовно підготовки до сімейного життя, вагітності та пологів, взаємовідносин у подружжі та виховання дітей

- Разом з чоловіком творимо щасливу сім"ю вже 19 років, маємо п'ять донечок і двох синів


Адреса ел.скриньки : lkondratyk@gmail.com.
Тел. +38 (096) 474 23 78
скайп: Лідія Кондратик

Категорія: Блог Лідії Кондратик, консультація психолога

 

Двоє в човні

Автор: Лідія від 30-06-2018, 16:37, переглянуло: 74

У сучасному "західному" світі конкуренції та спрямованості на досягнення найбільше страждає... сім'я. Чому ж виховання лідерських навичок негативно впливає на вміння будувати довготривалі глибокі стосунки?

Коли ми з дитинства навчаємося конкурувати і досягати мети всіма можливими способами (бо саме це соціально схвалюється), ми з часом у всіх починаємо бачити конкурентів. Ми постійно порівнюємо себе з іншими і свої досягнення з досягненнями інших. Пригадайте, звідки взялося це порівняння?

І дуже рідко де ми чуємо про важливість саме стосунків. Справжніх, глибоких, довготривалих. А їх будувати - це набагато складніше, ніж досягати успіху в бізнесі...

Двоє в човні

Категорія: Стосунки у подружжі, Чоловік в подружжі, Жінка в подружжі, Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Броня чи вразливість

Автор: Лідія від 11-01-2017, 16:59, переглянуло: 820

Чому жінці краще бути м'якою? І чому навколо так багато "твердих" жінок, які переконують нас, що так надійніше, безпечніше і лише так можна досягнути успіху?

Добре розумію, як це - бути твердою, цілеспрямованою, зібраною та організованою. Інакше кажучи, одягнутою в броню, що не дозволяє бути чутливою, а тим більше вразливою. Зате дає можливість конкурувати, виживати в боротьбі за місце під сонцем і навіть досягати цілей. Я жила так більшість свого свідомого життя, та й зараз ще часом мене туди несе. Але, попри певні досягнення, відчуття щастя було недовгим (бо ж можна було ще краще, ще вище і ще більше), а відчуття безпеки і насолоди життям не було. Важко тішитись життям, коли ти одягнута у броню і в кожен момент готова до наступної боротьби.

Броня чи вразливість

Категорія: Стосунки у подружжі, Жінка в подружжі, Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

В надвечір'я Різдва не забуваємо про дітей...

Автор: Лідія від 6-01-2017, 11:12, переглянуло: 504

Готуючись до свята, дбаючи про обов'язкові елементи давніх традицій, не забуваймо про... дітей. Так саме про них. Дуже часто ми, дорослі, настільки переживаємо про форму, що забуваємо про зміст. Ми стараємося зробити порядки в хаті, приготувати не лише традиційні 12 страв на Святий Вечір, але й напекти пляцків, сирників та пампухів, а ще приготувати традиційні м'ясні страви на Різдво. Так, роботи і справді дуже багато!
Але часто, дбаючи про те, щоб зробити це все швидко і якісно, очікуємо від дітей розуміння важливості всіх цих приготувань. А отже очікуємо на їх посильну поміч, хочемо, щоб вони швиденько поприбирали, а потім допомогали нам на кухні... Або хоча б не заважали... Не крутилися під ногами і не вимагали уваги ще й до себе... на додачу до тих всіх справ, які ми запланували в короткий термін зробити... Бо ж Різдво!
В надвечір'я Різдва не забуваємо про дітей...

Категорія: Життя в Ісусі Христі, Блог Лідії Кондратик

 

Дякувати Богу за все!

Автор: Лідія від 30-12-2016, 15:24, переглянуло: 709

Дякувати Богу за все!Надходить Новий рік та Різдво. Це такий магічний час в році, коли ми всі в очікуванні чудес :). Навіть найбільші прагматики все ж хочуть, щоб щось таки змінилося в Новому році, щоб з'явилося щось нове, більш приємне і хороше.

Секрет щастя у Новому році читайте детальніше :)

Категорія: Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Досягнення та відносини

Автор: Лідія від 26-10-2016, 09:01, переглянуло: 632

Однією з найважливіших відмінностей чоловічої та жіночої сутності є орієнтація на Досягнення чи Стосунки. Знаємо, що зазвичай чоловіки більше орієнтовані на Ціль, тому для них надзвичайно важливими є досягнення. Це невеличкі, або й великі підтвердження правильного руху в напрямку своєї Цілі.

Натомість жінкам є досить складно орієнтуватися на Ціль, бо найважливіше життєве завдання - народження та виховання дітей... коли цю Ціль можна вважати досягнутою: коли малятко після багатогодинних пологів нарешті народилось? Чи може...

Досягнення та відносини

Категорія: Стосунки у подружжі, Чоловік в подружжі, Жінка в подружжі, Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Феномен групи

Автор: Лідія від 24-10-2016, 20:00, переглянуло: 674

Бог промовляє через людей. І дива робить руками людей. Потрібно лише вміти слухати і вміти бачити.
Кожна ситуація в моєму житті є спеціально створена для мене, для мого навчання і розвитку. Немає випадковостей, немає "збігу обставин", є лише Богом допущена ситуація, в якій мені дана можливість щось зрозуміти, щось змінити... найперше в собі...

Феномен групи

Категорія: Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Зріла особистість

Автор: Лідія від 21-10-2016, 19:57, переглянуло: 722

Зріла доросла особистість, слухаючи іншого, чує лише те, що він говорить. Не домислює, не порівнює з собою і не "приміряє" на себе.

Коли ж особа ще психологічно незріла, їй постійно здається, що інші в розмові з нею хочуть образити/принизити/знецінити/чи ще якимось чином зачепити її. Це наслідок егоцентричності ще з дитячо-підліткового віку, коли дитина впевнена, що весь світ обертається навколо неї. Це як підліток впевнений, що всі навколо говорять лише про нього.

Чим більш важлива особа, тим більше психологічно незрілий дорослий схильний "бачити в її словах таємний зміст", який стосується саме його. І часто, навіть не дослухавши співрозмовника, вже починає захищатись, виправдовуватись, а часом і нападати (бо ж напад то найкращий захист).

Таким дорослим "підліткам" варто зрозуміти, що, як правило, люди є досить егоїстичні і, як правило, говорять ПРО СЕБЕ. І як правило, їм нецікаво витрачати час і зусилля, щоб думати про когось, намагаючись перевиховати чи принизити іншу особу.

Тому слухаючи інших, слухайте саме їх, а не свій внутрішній голос. Почуйте те, що люди говорять про себе, а не про Вас. Це збереже Вам багато нервів і хороші відносини з іншими.

Категорія: Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Вибір

Автор: Лідія від 20-10-2016, 19:54, переглянуло: 693

Жити повноцінним життям, вдихати життя на повні груди, жити цікаво і насичено - це те, про що ми мріємо, чого бажаємо друзям, і що часом вдається. І, коли вдається, тоді відчуваємо ЩАСТЯ! Повне, справжнє щастя!!!

Вибір

Звичайно, це все не так просто і легко. Особливо тоді, коли звикаєш жити в позиції Жертви і кожна ситуація в житті видається несправедливою...

Категорія: Блог Лідії Кондратик, Поради психолога

 

Довіра це також вольове рішення

Автор: Лідія від 19-10-2016, 09:45, переглянуло: 730

Довіра це також вольове рішенняДовіра це теж не почуття. Довіра це також вольове рішення. Це, знову ж таки, право мого вибору - довіряти чи ні. Безпечніше, звичайно ж, нікому не довіряти. Звести височенні мури навколо своєї особистості і навіть мигцем не показувати, що я можу відчувати ще щось крім радості і впевненості в собі.

Базово ми приходимо у цей світ, довіряючи йому. Але...

Категорія: Чоловік в подружжі, Жінка в подружжі, Блог Лідії Кондратик

 
Назад Вперед