Домашня Церква » Вагітність заради дитини - рідкість?

 

Вагітність заради дитини - рідкість?

Автор: Alla від 20-12-2015, 01:34, переглянули: 900

Сьогодні в кабінеті психолога вже не так і рідко звучить запит:,, Що мені робити –чоловік хоче дитину, а я не хочу. Так, мені тридцять років, йому 35…” Звичайно, не всі з таким питанням йдуть одразу до психолога. Якийсь час таким жінкам доволі комфортно жити, але згодом в душі починає з'являтись якась пустота,яка з плином часу перетворюється в своєрідну духовну пустелю, яка може поглинути жінку. І от раптом,тихо і непомітно приходить та мить, коли жінка чесно мусить відповісти сама собі на питання:,, А що ж врешті-решт відбувається в моєму житті?” Комусь в цей нелегкий час вибору допоможе спілкування з духівником, комусь консультація психолога. А комусь, можливо,гарна книга.
Нещодавно почала читати відомий бестселер Ґілберт Елізабет ,,Їсти, молитися, кохати.." вже в українському перекладі.І натрапила на цитату, якою хочу поділитися з вами: ,,Натомість, коли мені минало двадцять вісім, потім двадцять дев’ять, і крайній термін тридцять уже маячив переді мною, мов смертний вирок, я зрозуміла, що геть не бажаю вагітніти. Все чекала, що ось настане мить, коли мені захочеться дитину, але вона ніяк не наставала. А я таки добре знаю, що це –прагнути чогось по-справжньому, повірте. Знаю, як воно – відчувати бажання всередині себе. Втім його там не було. До того ж мені в’їлися в пам'ять слова моєї сестри, коли вона годувала грудьми свого первістка: мати дитину –це як зробити собі тату на обличчі. Ти мусиш бути стовідсотково впевнена, що це саме те, чого ти насправді хочеш..."
То що ж трапилось з материнським інстинктом? Чому жінка не може прийняти свою жіночність? Причин на те багато і в кожної жінки вони різні. Більшість з них криється в сценаріях, які дівчинка, юна дівчина, а згодом молода жінка неусвідомлено прийняла і згідно якого проживає своє життя. З віком ми, несвідомо звичайно, проте намагаємося прожити життя наших батьків.Мама, бабусі -це як правило, дуже важливі жінки в житті кожної з нас. Чи вміли вони про себе піклуватись, доглядати за собою, чи вміли будувати правильні стосунки з чоловіками ? Насправді дівчина, а згодом і молода жінка несвідомо копіює цих важливих в її житті жінок. Стосунки з батьком, а також і братом відіграють велику роль у адекватному сприйнятті своєї жіночності. Психологічні травми( згвалтування та ін.) також можуть стати на перешкоді до гармонії зі своєю жіночою сутністю.Як не вплутатись в чужий сценарій, не проживати життя з відчуттям порожнечі у душі, як допомогти розквітнути своїй жіночності, не відкидати свою жіночу природу? На це питання кожна жінка має самостійно знайти відповідь. Якщо ж це не вдається, зверніться за допомогою до психолога.Вагітність заради дитини -рідкість?Категорія: ---

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар: